Головна > Текстові публікації > Про Комітет > Загальна інформація
20 січня 2016, 14:43

Склад Комітету


Голова Комітету

Тел: (044) 255-31-17

Тел: (044) 255-31-14 (приймальня)

Факс: (044) 255-33-32

Palatnyi.Artur@rada.gov.ua


Перший заступник Голови Комітету

Тел: (044) 255-31-12 (приймальня)

Тел: (044) 255-25-76

Тел: (044) 255-31-10

Velychkovych.Mykola@rada.gov.ua


Заступник Голови Комітету, голова підкомітету з питань національно - патріотичного виховання дітей та молоді

Тел: (044) 255-31-22

Тел: (044) 255-24-19 (помічник)

Petrenko.Oleh@rada.gov.ua


Заступник Голови Комітету, голова підкомітету з питань фізичної культури та спорту

Тел: (044) 255-37-59

Sylantiev.Denys@rada.gov.ua


Секретар Комітету, голова підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності

Тел: (044) 255-24-88 (помічник)

Тел: (044) 255-31-20

Romanova.Anna@rada.gov.ua

Євген Миколайович


Голова підкомітету з питань оздоровлення та відпочинку дітей

Тел: (044) 255-31-13

Bakulin.Yevhen@rada.gov.ua

 


Голова підкомітету з питань молодіжної політики, сім’ї та дитинства

Тел: (044) 255-26-08

Sporysh.Ivan@rada.gov.ua


 

Член Комітету