07 лютого 2019, 17:53

Голова Комітету, народний депутат Артур Палатний повідомив про старт Всеукраїнської кампанії # житломолоді, метою якої є відновлення фінансування програми пільгового кредитування молодіжного житла.

Артур Палатний у своєму Facebook оголосив про старт всеукраїнської кампанії #житломолоді!

Голова Комітету зазначив:

«Шановна молодь, ми вже другий рік поспіль «воюємо» за відновлення коштів для фінансування програми «Надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла». За цей час, як багато хто з вас знає, мною було направлено десятки звернень та пропозицій до всіх уповноважених органів для відновлення державної допомоги молоді щодо вирішення питання житла. Але, на жаль, незважаючи на обіцянки, у Державному бюджеті на 2019 рік в окремій статті витрат на молодіжне кредитування житла знову нуль…

У зв’язку з цим вирішив долучити до вирішення питання всіх реальних представників молоді, для яких ця проблема нагальна.

До 1 червня чекаю від усіх представників української молоді звернення до Комітету (Голові Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артуру Палатному вул. Грушевського, 5, м. Київ, позначка: #житломолоді) щодо їх особистої потреби у вирішенні проблеми, відсутності фінансування програми пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла.

Після 1 червня, я, як голова Комітету зобов’язуюся направити всі ваші звернення до уповноважених осіб та державних органів для вирішення цієї проблеми.

Давайте разом покажемо, що проблема «гаряча» і, найголовніше, – масова. Доступне житло для молоді – обов’язок держави!

P.S.: поширюйте максимально повідомлення. Ваші звернення – це додаткові аргументи для забезпечення реалізації права молоді на доступні умови для отримання житла.

Чекаю до 1 червня 2019 року на ваші звернення з позначкою #житломолоді».