28 серпня 2021, 08:53

Сьогодні святкує свій День народження народний депутат України, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Комітету з питань молоді і спорту Борзова Ірина Наумівна.

 

Шановна Ірино Наумівно!

 

Прийміть наші найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

В цей святковий день ми пишаємся Вами – чарівною жінкою, яка уособлює в собі розум, красу, таланти, енергію та успіх. Ми з гордістю констатуємо, що Ви успішно поєднуєте роботу в Комітеті з питань молоді і спорту з відстоюванням інтересів мешканців Вашого виборчого округу. Завдяки Вашим зусиллям, ухвалено революційний Закон про основні засади молодіжної політики, який надав молоді нові інструменти та можливості  для участі у формуванні державної політики. В тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради України Ви відстоюєте право дітей з інвалідністю та обдарованих дітей отримувати освіту відповідно до своїх потреб, в пристосованих для цього закладах освіти. Ви забезпечуєте належний розвиток територіальних громад свого виборчого округу, державну підтримку будівництва та реконструкції лікарень, шкіл, дитячих садочків, проведення яскравих культурних та молодіжних заходів, вирішення соціальних проблем виборців.

Нехай Ваш великий талант, професіоналізм у всіх сферах життя, якими б
Ви не займалися, кипуча життєва енергія та творчий підхід до вирішення всіх питань стануть гарантією нових здобутків у політичній та громадській діяльності!

Бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я, великої вдачі, успіхів у всіх починаннях, святкового настрою, сімейного добробуту, завжди бути такою неперевершеною, чарівною, коханою!