20 лютого 12:39
Рекомендації «круглого столу» на тему: «Визначення місця проживання дитини, участі одного з батьків у вихованні дитини, врегулювання порядку виїзду дитини за межі України: практика і проблеми».
посилання...
19 лютого 16:06
Члени Комітету та працівники секретаріату Комітету вітають Абраменка Олександра з перемогою у змаганнях з фрістайлу на XXIII зимових олімпійських іграх в Пхьончхані. докладніше
14 лютого 11:09
УВАГА! ЧАС ЗМІНЕНО! 15 лютого 2017 року о 12-00 за адресою: вул. Садова, 3а, кім. 1016, відбудеться засідання робочої групи з підготовки до розгляду на засіданні Комітету проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення соціального захисту дітей, (реєстр. № 7217), поданого Кабінетом Міністрів України. докладніше
08 лютого 13:00
8 лютого 2018 року Верховна Рада України ухвалила Закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. докладніше
05 лютого 10:41
Перший заступник Голови комітету Микола Величкович взяв участь у церемонії нагородження переможців перших офіційних міжнародних змагань з гірських лиж в Україні «BUKOVYTSIA OPEN-2018». докладніше
02 лютого 16:06
Заява Комітету з приводу причетності до терористичної діяльності на Сході України дворазового чемпіона Росії в дуельній стрільбі з рушниці Олександра Залічева.  
докладніше
30 січня 16:36
26 січня цього року Перший заступник Голови Комітету М. Величкович взяв участь в урочистому святкуванні 25-ї річниці заснування Центрального спортивного клубу Збройних Сил України. докладніше
24 січня 12:21
Голова Комітету Артур Палатний взяв участь в урочистій церемонії проводів Національної олімпійської збірної команди України на ХХІІІ зимові Олімпійські ігри 2018 року. докладніше
15 липня 2017, 10:28

Перший заступник Голови Комітету Микола Величкович взяв участь в урочистій церемонії проводів національної дефлімпійської збірної на літні Дефлімпійські ігри 2017 року.

 

Привітання дефлімпійській збірній висловили Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, народний депутат Микола Величкович, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, заступник голови Адміністрацїі Президента України Ростислав Павленко, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, президент Федерації спорту глухих Леонід Косицький.

Перший заступник Голови Комітету Микола Величкович зачитав вітання від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія

М. Величкович зазначив: «Кожен з Вас уже сьогодні є переможцем, Людиною з великої літери, яка, незважаючи на всі труднощі, змогла вийти на спортивну арену і досягти високих результатів. На шляху до Дефлімпійських ігор ви продемонстрували свої унікальні фізичні та вольові можливості, силу духу, мужність і спортивну майстерність».

Перший заступник Голови Комітету висловив впевненість, що на Іграх в Туреччині дефлімпійці продовжать переможну ходу, і наш милозвучний національний гімн «Ще не вмерла Україна» щодня лунатиме на спортивних майданчиках.

Подякував тренерам, менеджерам та іншим фахівцям – усім, хто доклав своїх сил для підготовки та участі наших дефлімпійців у таких міжнародних змаганнях.

Також М. Величкович висловив вдячність керівництву Національного комітету спорту інвалідів України, Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Спортивної федерації глухих України, оскільки саме за їх підтримки та сприяння наші спортсмени мають все необхідне для вдалих виступів на Дефлімпіаді.

Побажав всім міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчої наснаги, великих успіхів та перемог в ім’я України.

Спортсмени братимуть участь у 16 видах спорту (бадмінтон, баскетбол (чоловіки/ жінки), боротьба вільна та греко-римська, боулінг, волейбол (чоловіки/ жінки), дзюдо, карате, стрільба кульова, легка атлетика, плавання, пляжний волейбол (чоловіки/ жінки), спортивне орієнтування, теніс настільний, тхеквондо, футбол (чоловіки) з 21 видів спорту, представлених на Іграх.

До складу національної  дефлімпійської збірної команди України увійшли:

- 219 спортсменів з вадами слуху;

- 58 тренерів, лікарів, масажистів;

- 8 членів штабу;

- 5 суддів міжнародної категорії з баскетболу, тхеквондо, карате, дзюдо та боротьби.

Вболіваємо за наших дефлімпійців разом!