Повідомлення

Перейти до розділу
12 липня 13:10
13 липня 2018 року о 14.00 год. у конференц-залі (вул. Грушевського, 5) відбудуться комітетські слухання на тему: «Доступ молоді до вищої освіти в Україні». докладніше
16 липня 18:25
13 липня відбулись комітетські слухання на тему: «Доступ молоді до вищої освіти в Україні». докладніше
16 липня 16:57
Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення соціального захисту дітей, (реєстр. № 7217), поданий Кабінетом Міністрів України, повернути на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи.
докладніше
16 липня 16:47
15 липня 2018 року у залі засідань Верховної Ради України відбулось закриття ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької – військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») – «Джура 2018 : Наддніпрянська січ». докладніше
13 липня 12:21
Звіт про роботу Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму протягом восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. докладніше
06 липня 16:08
Інформаційне повідомлення про комітетські слухання на тему: «Захист дітей, які перебувають у зоні воєнних дій і збройних конфліктів, та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів». посилання...
27 червня 13:30
Щиро вітаємо з Днем Конституції України! докладніше
22 червня 11:26
Вітання Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та Секретаріату Комітету з Днем молоді! докладніше
21 червня 18:11
ЗАВ’ЯЛОВА МИХАЙЛА МИХАЙЛОВИЧА НАГОРОДЖЕНО ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ. докладніше
15 липня 2017, 10:28

Перший заступник Голови Комітету Микола Величкович взяв участь в урочистій церемонії проводів національної дефлімпійської збірної на літні Дефлімпійські ігри 2017 року.

 

Привітання дефлімпійській збірній висловили Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, народний депутат Микола Величкович, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, заступник голови Адміністрацїі Президента України Ростислав Павленко, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко, президент Федерації спорту глухих Леонід Косицький.

Перший заступник Голови Комітету Микола Величкович зачитав вітання від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія

М. Величкович зазначив: «Кожен з Вас уже сьогодні є переможцем, Людиною з великої літери, яка, незважаючи на всі труднощі, змогла вийти на спортивну арену і досягти високих результатів. На шляху до Дефлімпійських ігор ви продемонстрували свої унікальні фізичні та вольові можливості, силу духу, мужність і спортивну майстерність».

Перший заступник Голови Комітету висловив впевненість, що на Іграх в Туреччині дефлімпійці продовжать переможну ходу, і наш милозвучний національний гімн «Ще не вмерла Україна» щодня лунатиме на спортивних майданчиках.

Подякував тренерам, менеджерам та іншим фахівцям – усім, хто доклав своїх сил для підготовки та участі наших дефлімпійців у таких міжнародних змаганнях.

Також М. Величкович висловив вдячність керівництву Національного комітету спорту інвалідів України, Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», Спортивної федерації глухих України, оскільки саме за їх підтримки та сприяння наші спортсмени мають все необхідне для вдалих виступів на Дефлімпіаді.

Побажав всім міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчої наснаги, великих успіхів та перемог в ім’я України.

Спортсмени братимуть участь у 16 видах спорту (бадмінтон, баскетбол (чоловіки/ жінки), боротьба вільна та греко-римська, боулінг, волейбол (чоловіки/ жінки), дзюдо, карате, стрільба кульова, легка атлетика, плавання, пляжний волейбол (чоловіки/ жінки), спортивне орієнтування, теніс настільний, тхеквондо, футбол (чоловіки) з 21 видів спорту, представлених на Іграх.

До складу національної  дефлімпійської збірної команди України увійшли:

- 219 спортсменів з вадами слуху;

- 58 тренерів, лікарів, масажистів;

- 8 членів штабу;

- 5 суддів міжнародної категорії з баскетболу, тхеквондо, карате, дзюдо та боротьби.

Вболіваємо за наших дефлімпійців разом!