22 жовтня 13:49
ЮНІ ОЛІМПІЙЦІ В БУЕНОС-АЙРЕСІ ЗДОБУЛИ 23 НАГОРОДИ! докладніше
21 жовтня 19:40
20 жовтня 2018 року Перший заступник Голови Комітету Микола Величкович взяв участь в урочистій церемонії відкриття кубку міста Львова-2018 з рукопашу гопак. докладніше
04 жовтня 12:38
Заступник Голови Комітету, голова підкомітету з питань фізичної культури та спорту Денис Силантьєв взяв участь в урочистих проводах збірної команди України на ІІІ літні юнацькі Олімпійські ігри. докладніше
04 жовтня 11:25
Голова підкомітету питань молодіжної політики, сім’ї та дитинства Іван Спориш провів особистий прийом громадян докладніше
27 вересня 09:33
Вітання з Всесвітнім Днем туризму та Днем туризму в Україні! докладніше
25 вересня 09:50
Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» (реєстр. № 9000), поданий Кабінетом Міністрів України, та надіслав свої пропозиції до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України. докладніше
19 вересня 11:06
Комітет розглянув питання про результати аналізу ефективності реалізації Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, за матеріалами Рахункової палати України. докладніше
10 вересня 18:21
Голова Комітету Артур Палатний взяв участь у святкуванні дня фізичної культури та спорту докладніше
21 грудня 2017, 11:43

19 грудня у Верховній Раді України відбувся шаховий турнір «Меморіал Вячеслава Чорновола» з нагоди 80-річчя з дня народження Героя України, славетного українського політичного діяча Вячеслава Чорновола.

 

Перед першим туром змагань до учасників звернувся народний депутат України Віктор Кривенко, який виступив з ініціативою про проведення шахового турніру у Верховній Раді України.

Народний депутат розповів, що по всій Україні відбуваються десятки шахових турнірів з нагоди 80-річчя з дня народження Героя України Вячеслава Чорновола.

«Кубок, який сьогодні отримає переможець є перехідним, і дуже сподіваємось, що започаткований сьогодні шаховий турнір буде щорічним, а кількість учасників буде збільшуватись», – наголосив Віктор Кривенко.

У свою чергу, перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами Петро Боднар привітав учасників турніру та зазначив: «Ми сьогодні започатковуємо цей чудовий турнір, який об’єднав між собою журналістів, депутатів, Апарат ВРУ, помічників депутатів. Шахи – інтелектуальна гра, а світова шахова еліта – це в більшості українці. Бажаю перемоги найсильнішій команді».

Суддівську бригаду представляли: Юрій Пепа - арбітр ФІДЕ та Іван Захарчук - національний арбітр.

У турнірі змагалися 4 команди.

За результатами змагань команда журналістів посіла І місце.

Склад Команди: Євген Кузьменко, Мілан Леліч, Анатолій Яворський, Данило Мокрик, Сергій Костеж, Віктор Пузанов.

ІІ місце зайняла команда народних депутатів України: Віктор Кривенко, Леонід Ємець, Олександр Співаковський, Олексій Гончаренко, Григорій Шверк та Надія Савченко.

Команда Апарату Верховної Ради України у складі: Юрій Молоканов, Євген Гальцев, Кирило Грабчак, Жанна Яворська, Данило Бондар, Костянтин Сосонович зайняла ІІІ місце.

Помічники-консультанти народних депутатів посіли четверте місце.

Організатори висловили сподівання, що такі турніри "Меморіали Вячеслава Чорновола" у Верховній Раді України будуть відбуватися щорічно.

Комітет вітає переможців, призерів та учасників шахового турніру. Бажаємо всім міцного здоров’я, майстерності, спортивних та життєвих перемог і здобутків, злагоди і добробуту та творчих успіхів.

Більше фото: http://dropmefiles.com/HxcEs