Повідомлення

Перейти до розділу
12 липня 13:10
13 липня 2018 року о 14.00 год. у конференц-залі (вул. Грушевського, 5) відбудуться комітетські слухання на тему: «Доступ молоді до вищої освіти в Україні». докладніше
16 липня 18:25
13 липня відбулись комітетські слухання на тему: «Доступ молоді до вищої освіти в Україні». докладніше
16 липня 16:57
Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення соціального захисту дітей, (реєстр. № 7217), поданий Кабінетом Міністрів України, повернути на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи.
докладніше
16 липня 16:47
15 липня 2018 року у залі засідань Верховної Ради України відбулось закриття ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької – військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») – «Джура 2018 : Наддніпрянська січ». докладніше
13 липня 12:21
Звіт про роботу Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму протягом восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. докладніше
06 липня 16:08
Інформаційне повідомлення про комітетські слухання на тему: «Захист дітей, які перебувають у зоні воєнних дій і збройних конфліктів, та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів». посилання...
27 червня 13:30
Щиро вітаємо з Днем Конституції України! докладніше
22 червня 11:26
Вітання Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та Секретаріату Комітету з Днем молоді! докладніше
21 червня 18:11
ЗАВ’ЯЛОВА МИХАЙЛА МИХАЙЛОВИЧА НАГОРОДЖЕНО ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ. докладніше
21 грудня 2017, 11:43

19 грудня у Верховній Раді України відбувся шаховий турнір «Меморіал Вячеслава Чорновола» з нагоди 80-річчя з дня народження Героя України, славетного українського політичного діяча Вячеслава Чорновола.

 

Перед першим туром змагань до учасників звернувся народний депутат України Віктор Кривенко, який виступив з ініціативою про проведення шахового турніру у Верховній Раді України.

Народний депутат розповів, що по всій Україні відбуваються десятки шахових турнірів з нагоди 80-річчя з дня народження Героя України Вячеслава Чорновола.

«Кубок, який сьогодні отримає переможець є перехідним, і дуже сподіваємось, що започаткований сьогодні шаховий турнір буде щорічним, а кількість учасників буде збільшуватись», – наголосив Віктор Кривенко.

У свою чергу, перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами Петро Боднар привітав учасників турніру та зазначив: «Ми сьогодні започатковуємо цей чудовий турнір, який об’єднав між собою журналістів, депутатів, Апарат ВРУ, помічників депутатів. Шахи – інтелектуальна гра, а світова шахова еліта – це в більшості українці. Бажаю перемоги найсильнішій команді».

Суддівську бригаду представляли: Юрій Пепа - арбітр ФІДЕ та Іван Захарчук - національний арбітр.

У турнірі змагалися 4 команди.

За результатами змагань команда журналістів посіла І місце.

Склад Команди: Євген Кузьменко, Мілан Леліч, Анатолій Яворський, Данило Мокрик, Сергій Костеж, Віктор Пузанов.

ІІ місце зайняла команда народних депутатів України: Віктор Кривенко, Леонід Ємець, Олександр Співаковський, Олексій Гончаренко, Григорій Шверк та Надія Савченко.

Команда Апарату Верховної Ради України у складі: Юрій Молоканов, Євген Гальцев, Кирило Грабчак, Жанна Яворська, Данило Бондар, Костянтин Сосонович зайняла ІІІ місце.

Помічники-консультанти народних депутатів посіли четверте місце.

Організатори висловили сподівання, що такі турніри "Меморіали Вячеслава Чорновола" у Верховній Раді України будуть відбуватися щорічно.

Комітет вітає переможців, призерів та учасників шахового турніру. Бажаємо всім міцного здоров’я, майстерності, спортивних та життєвих перемог і здобутків, злагоди і добробуту та творчих успіхів.

Більше фото: http://dropmefiles.com/HxcEs