22 березня 16:47
Сьогодні перший заступник Голови Комітету Микола Величкович провів особистий прийом громадян. докладніше
22 березня 10:50
20 березня 2019 року за дорученням Голови Верховної Ради України Комітет розглянув Звіт Кабінету Міністрів України про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2018 році в частині тих розділів Звіту, що стосуються сфери фізичної культури та спорту та відносяться до предметів відання Комітету. докладніше
21 березня 09:25
19 березня цього року Комітет розглянув звіт Міністерства соціальної політики України щодо виконання Програми діяльності Уряду. докладніше
14 березня 18:07
Комітет рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, (реєстр. № 10111). докладніше
13 березня 11:56
Комітет рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», (реєстр. № 9523). докладніше
12 березня 16:47
Роз'яснення Державної фіскальної служби України з питань справляння туристичного збору станом на 31.01.2019р. посилання...
01 березня 17:22
Зустріч членів Комітету з Надзвичайним та Повноважним послом Чорногорії в Україні Паном Любомиром Мішуровічем. докладніше
28 лютого 13:29
Висновок Комітету на проект Закону про внесення змін до розділу ХХI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України (щодо підтримки спорту в Україні), (реєстр. № 9295) докладніше
21 березня 2018, 12:11

Голова Комітету Артур Палатний взяв участь в урочистій церемонії зустрічі Національної паралімпійської збірної команди України, яка повернулася з високими нагородами із ХІІ зимових Паралімпійських ігор 2018 року.

 

В заході взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, Віце-прем'єр-міністр з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, , батьки та друзі паралімпійських чемпіонів, призерів та учасників Ігор.

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привітав паралімпійців з визначними досягненнями, які вони вибороли на Паралімпійських іграх у Пхьончхані. Зазначив: «Уряд підтримував і буде підтримувати паралімпійців». Також Володимир Гройсман, підтримуючи осіб з інвалідністю вцілому, наголосив на тому, що робитиме все для того, щоб Україна була без жодних бар’єрів.

Голова Комітету Артур Палатний привітав Національну паралімпійську збірну України з перемогами та неперевершеними виступами, які є справжньою школою мужності для наших дітей та молоді – прикладом самовіддачі, вимогливості до себе та уміння віддати всі сили для досягнення високого результату.

Побажав спортсменам-паралімпійцям нових яскравих перемог та успіхів у майбутніх змаганнях. «Ви є справжні ГЕРОЇ та ПАТРІОТИ УКРАЇНИ, пишаємося вами – людьми з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ, які постійно примножують славу нашої держави», - підкреслив голова Комітету.

Артур Палатний подякував людині надзвичайної сили волі, мудрості та твердих переконань, гарному організатору і керівнику, який вкладає всі сили та душу протягом усього життя, підтримуючи спортсменів з інвалідністю – Валерію Сушкевичу.

«Вам подяка за те, що протягом багатьох років Ви формуєте та підтримуєте традиції переможного Паралімпійського та Дефлімпійського спорту», - .

 

Нагадаємо, що з 9 по 18 березня 2018 року у місті Пхьончхан (Південна Корея) проходили ХІІ зимові Паралімпійські ігри.

У змаганнях взяло участь 49 країн-учасниць, всього 581 учасник (445 чоловіків та 136 жінок), які змагались за 80 комплектів нагород у шести представлених на Іграх видах спорту (біатлон, лижні перегони, керлінг, хокей, гірськолижний спорт, сноуборд).

До складу національної паралімпійської збірної команди України для участі у ХІІ зимових Паралімпійських іграх 2018 року увійшли спортсмени-представники 11 регіонів України (Вінницька, Волинська, Закарпатська Київська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська області та м. Київ).

20 українських спортсменів з інвалідністю та 10 спортсменів-лідерів Національної паралімпійської збірної команди України взяли участь у трьох видах спорту (біатлон, лижні перегони, гірськолижний спорт (сноуборд).

Наймолодшим учасником Ігор є Радь Тарас – 18 років (одна золота медаль), а найстаршому учаснику – Лук'яненку Віталію 39 років (2 золоті медалі);

Найбільше медалей виборола ШИШКОВА Оксана (2 золотих, 3 срібних та 1 бронзова медалі).

 

 

За підсумками участі у ХІІ зимових Паралімпійських іграх 2018 року Національна паралімпійська збірна команда України здобула 22 медалі, зокрема 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових нагород, посівши шосте місце у загальному командному заліку за кількістю золотих нагород, поступившись: США, Нейтральним Паралімпійським Атлетам (НПА), Канаді, Франції та Німеччині.

 

 

Розподіл медалей

між країнами-лідерами ХІІ зимових Паралімпійських ігор

(за кількістю золотих медалей)

 

 

Місце

 

Країна

НАГОРОДИ

 

ВСЬОГО

золото

срібло

бронза

1

США

13

15

8

36

2

НПА

8

10

6

24

3

Канада

8

4

16

28

4

Франція

7

8

5

20

5

Німеччина

7

8

4

19

6

Україна

7

7

8

22

7

Словаччина

6

4

1

11

8

Білорусія

4

4

4

12

9

Японія

3

4

3

10

10

Нідерланди

3

3

1

7

…26

Польща

0

0

1

1

 

 

Члени Комітету та працівники секретаріату приєднуються до вітань високопосадовців та бажають паралімпійцям, тренерам, всьому колективу Національного комітету спорту інвалідів України та Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» міцного здоров’я, натхнення, доброї вдачі, особистого щастя, оптимізму, творчої наснаги, нових життєвих перемог та успіхів на славу України.

Відео: