Повідомлення

Перейти до розділу
12 липня 13:10
13 липня 2018 року о 14.00 год. у конференц-залі (вул. Грушевського, 5) відбудуться комітетські слухання на тему: «Доступ молоді до вищої освіти в Україні». докладніше
16 липня 18:25
13 липня відбулись комітетські слухання на тему: «Доступ молоді до вищої освіти в Україні». докладніше
16 липня 16:57
Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення соціального захисту дітей, (реєстр. № 7217), поданий Кабінетом Міністрів України, повернути на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи.
докладніше
16 липня 16:47
15 липня 2018 року у залі засідань Верховної Ради України відбулось закриття ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької – військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») – «Джура 2018 : Наддніпрянська січ». докладніше
13 липня 12:21
Звіт про роботу Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму протягом восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. докладніше
06 липня 16:08
Інформаційне повідомлення про комітетські слухання на тему: «Захист дітей, які перебувають у зоні воєнних дій і збройних конфліктів, та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів». посилання...
27 червня 13:30
Щиро вітаємо з Днем Конституції України! докладніше
22 червня 11:26
Вітання Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та Секретаріату Комітету з Днем молоді! докладніше
21 червня 18:11
ЗАВ’ЯЛОВА МИХАЙЛА МИХАЙЛОВИЧА НАГОРОДЖЕНО ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ. докладніше
26 березня 2018, 16:28

26 березня 2018 року у Комітеті відбулася зустріч зі студентами Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій.

 

У рамках заходу зі студентами  керівник секретаріату Комітету Віра Скалозуб розповіла про законотворчу роботу народних депутатів України у Верховній Раді України,  ознайомила з основними напрямками роботи Комітету та предметами його відання.

Студентів було ознайомлено з законотворчою діяльністю у  сфері державної молодіжної політики, національно-патріотичного виховання дітей та молоді, державної політики у сфері фізичної культури та спорту, туризму, курортів та рекреаційної діяльності, державної політики сприяння становленню інституту сім'ї, допомоги сім'ям з дітьми, оздоровлення та відпочинку дітей.

Заступник керівника секретаріату Юрій Молоканов приділив особливу увагу питанням посилення державної підтримки сім’ям з дітьми; захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; порядку виїзду дитини за межі України, про запобігання та протидію домашньому насильству та іншим важливим питанням.

Також відбулась жвава дискусія зі студентами щодо проекту Закону «Про молодь». Головний консультант секретаріату Олена Чорна в свою чергу запропонувала майбутнім держаним службовцям долучитися до законотворчого процесу у сфері державної молодіжної політики, адже, молодь має брати активну участь у розробці та ухваленні важливих рішень.

Учасникам заходу було вручено матеріали парламентських слухань на тему: «Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист» та «Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації».

Працівники секретаріату Комітету побажали випускникам ВУЗів – майбутнім державним службовцям, успіхів у навчанні, оптимізму та подякували їм за активну  громадську позицію.