14 серпня 17:30
ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ГО ВФСТ "КОЛОС" ГОЛІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, РАЙОННИХ РАД, ГОЛІВ ТА СТАРОСТ ОТГ 2018 РОКУ. ПІДСУМКИ докладніше
24 липня 17:42
Вітаємо Заступника Голови Комітету Дениса Силантьєва з перемогою в своїй віковій категорії у запливі дистанцією 6,5 км!!! докладніше
16 липня 18:25
13 липня відбулись комітетські слухання на тему: «Доступ молоді до вищої освіти в Україні». посилання...
16 липня 16:57
Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення соціального захисту дітей, (реєстр. № 7217), поданий Кабінетом Міністрів України, повернути на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи.
докладніше
16 липня 16:47
15 липня 2018 року у залі засідань Верховної Ради України відбулось закриття ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької – військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») – «Джура 2018 : Наддніпрянська січ». докладніше
13 липня 12:21
Звіт про роботу Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму протягом восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. докладніше
13 липня 09:27
Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу та в цілому Проект Постанови про невідкладні заходи щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, (реєстр. № 8546). докладніше
06 липня 16:08
Інформаційне повідомлення про комітетські слухання на тему: «Захист дітей, які перебувають у зоні воєнних дій і збройних конфліктів, та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів». посилання...
11 червня 2018, 10:13

З 4 по 9 червня 2018 року в місті Чорноморськ Одеської області відбулася фінальна частина VІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських і селищних рад

 

Всеукраїнська спартакіада серед депутатів серед депутатів обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських і селищних рад проводиться за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та за ініціативи Міністерства молоді та спорту України і фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

 

На святковому відкритті Всеукраїнської спартакіади учасників привітали почесні гості Балан Олександр Миколайович, керуючий справами апарату Одеської обласної ради, Чумель Наталя Іванівна, заступник міського голови, Тібабішев Володимир Борисович, заступник голови ЦР ФСТ «Спартак», Коняєва Марія Миколаївна, депутат Сумської обласної ради, головні судді з видів спорту та організатори заходу.

 

Присутні вшанували пам’ять директора Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту, Почесного працівника фізичної культури і спорту України Миколи Миколайовича Жирного хвилиною мовчання. Нові спортивні перемоги будуть гідною даниною пам’яті Людини з великої літери – справжнього патріота України.

 

З метою залучення депутатів до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, а також пропаганди здорового способу життя близько 400 спортсменів-депутатів, які представляли 17 областей України змагалися у п’яти видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки.

Збірні команди протягом чотирьох днів захоплювали грою на спортивних майданчиках, демонстрували майстерність і витривалість, навички, знання і вміння.

 

За результатами змагань у всіх видах спорту збірна команда депутатів Івано-Франківської області посіла почесне перше загальнокомандне місце, команда депутатів Сумської області – друге місце, команда Житомирської області – третє.

Нагадаємо, збірна команда депутатів Івано-Франківської області вже вп’яте перемогла на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських і селищних рад. Основну кількість очок збірній принесли волейбольна та футзальна команди, які упродовж змагань не програли жодного матчу та посіли перші місця у своїх видах спорту.

Підсилили лідерські позиції збірної Прикарпаття достойні результати тенісистів. В командному рейтингу з настільного тенісу депутати Івано-Франківщини посіли третє місце. Зокрема, депутат Городенківської міської ради Ігор Терлецький виборов «срібло» серед чоловіків, а депутат Новокривотульської сільської ради Тисменицького району Марія Гоцуляк посіла четверте місце серед жінок.

 

Так, у змаганнях із шахів перше місце вибороли депутати Полтавської області, друге – Одеської, третє – Львівської.

 

У змаганнях із шашок:

Перше місце – команда Харківської області

Друге місце – команда Житомирської області

Третє місце – команда Київської області

 

Змагання із настільного тенісу:

Перше місце – команда Тернопільської області

Друге місце – команда Запорізької області

Третє місце – команда Івано-Франківської області

 

Змагання з волейболу:

Перше місце – команда Івано-Франківської області

Друге місце – команда Житомирської області

Третє місце – команда Сумської області

 

Змагання з футзалу:

Перше місце – команда Івано-Франківської області

Друге місце – команда Сумської області

Третє місце – команда Рівненської області

 

9 червня на стадіоні «Шкільний» міста Чорноморська відбулося урочисте закриття Спартакіади. Переможцям і найкращим учасникам змагань були вручені дипломи, кубки і медалі, призи, відзнаки, подарунки та сувеніри.


Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму вітає переможців змагань та дякує організаторам VІІ Всеукраїнської спартакіади і бажає всім учасникам змагань міцного здоров’я, натхнення у їх нелегкій громадській діяльності, злагоди, добра, щастя та успіхів в ім’я України.