Повідомлення

Перейти до розділу
12 липня 13:10
13 липня 2018 року о 14.00 год. у конференц-залі (вул. Грушевського, 5) відбудуться комітетські слухання на тему: «Доступ молоді до вищої освіти в Україні». докладніше
16 липня 18:25
13 липня відбулись комітетські слухання на тему: «Доступ молоді до вищої освіти в Україні». докладніше
16 липня 16:57
Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення соціального захисту дітей, (реєстр. № 7217), поданий Кабінетом Міністрів України, повернути на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи.
докладніше
16 липня 16:47
15 липня 2018 року у залі засідань Верховної Ради України відбулось закриття ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької – військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») – «Джура 2018 : Наддніпрянська січ». докладніше
13 липня 12:21
Звіт про роботу Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму протягом восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. докладніше
06 липня 16:08
Інформаційне повідомлення про комітетські слухання на тему: «Захист дітей, які перебувають у зоні воєнних дій і збройних конфліктів, та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів». посилання...
27 червня 13:30
Щиро вітаємо з Днем Конституції України! докладніше
22 червня 11:26
Вітання Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та Секретаріату Комітету з Днем молоді! докладніше
21 червня 18:11
ЗАВ’ЯЛОВА МИХАЙЛА МИХАЙЛОВИЧА НАГОРОДЖЕНО ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ. докладніше
18 червня 2018, 12:17

З 14 по 16 червня 2018 року в Полтаві пройшли урочистості, присвячені 180-й річниці з дня народження члена першого складу і одного із засновників Міжнародного Олімпійського Комітету та сучасного Олімпійського руху, видатного полтавчанина Олексія Дмитровича Бутовського.

 

В урочистих заходах взяли участь: заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань фізичної культури та спорту Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Денис Силантьєв, віце-президенти Національного олімпійського комітету України Валерій Борзов та Ігор Гоцул, члени Виконкому Національного олімпійського комітету України: Марія Булатова, Володимир Платонов, Олена Говорова, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова Полтавського обласного відділення НОК України Олександр Удовіченко та інші поважні гості.

Заступник Голови Комітету Денис Силантьєв привітав усіх гостей та полтавчан зі святом Олімпійського спорту, вручив Подяки Голови Комітету видатним полтавчанам за значний внесок у розвиток олімпійського руху, збереження олімпійської спадщини та з нагоди 180-річчя з дня народження О.Д. Бутовського, а саме:

Григор’єву Віталію Миколайовичу – краєзнавцю, члену Національної спілки журналістів України, автору буклету «О.Д. Бутовський – родовід генерала-олімпійця»; Сензюку Роману Васильовичу – директору Лісотехнічного коледжу, м. Лубни; Шевченку Віктору Івановичу – одному із авторів пам’ятника О.Д. Бутовському, члену Національної спілки архітекторів України.

Відзначимо, протягом багатьох років Національний олімпійський комітет України за підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету разом із Олімпійською академією України, Полтавською владою та обласним олімпійським відділенням на Полтавщині робить все можливе, щоб відновити та зберегти спадщину Бутовського.

Завдяки спільним зусиллям НОК та керівництва Полтавщини, було встановлено пам'ятник Олексію Бутовському, названо обласну дитячо-юнацьку спортивну школу іменем нашого уславленого співвітчизника, відкрито символ олімпійських кілець на площі біля стадіону, видано унікальний чотиритомник про життя та діяльність нашого легендарного співвітчизника.

На стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського за участю заступника голови Комітету, голови підкомітету з питань фізичної культури та спорту Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Дениса Силантьєва відкрито музейну кімнату фізичної культури, спорту та олімпійського руху.

Також, Денис Силантьєв взяв участь у спецпогашенні художнього маркованого конверту, випущеного до 180-річчя з дня народження Олексія Дмитровича. Наклад конверту – 400 тисяч екземплярів.