07 листопада 17:43
Комітет пропонує Верховній Раді України прийняти за основу та в цілому проект Закону України про оголошення природних територій Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення, (реєстр. № 8502), поданий народними депутатами України Романовою А.А., Сисоєнко І.В., Велікіним О.М. докладніше
22 жовтня 13:49
ЮНІ ОЛІМПІЙЦІ В БУЕНОС-АЙРЕСІ ЗДОБУЛИ 23 НАГОРОДИ! докладніше
21 жовтня 19:40
20 жовтня 2018 року Перший заступник Голови Комітету Микола Величкович взяв участь в урочистій церемонії відкриття кубку міста Львова-2018 з рукопашу гопак. докладніше
04 жовтня 12:38
Заступник Голови Комітету, голова підкомітету з питань фізичної культури та спорту Денис Силантьєв взяв участь в урочистих проводах збірної команди України на ІІІ літні юнацькі Олімпійські ігри. докладніше
04 жовтня 11:25
Голова підкомітету питань молодіжної політики, сім’ї та дитинства Іван Спориш провів особистий прийом громадян докладніше
27 вересня 09:33
Вітання з Всесвітнім Днем туризму та Днем туризму в Україні! докладніше
25 вересня 09:50
Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» (реєстр. № 9000), поданий Кабінетом Міністрів України, та надіслав свої пропозиції до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України. докладніше
19 вересня 11:06
Комітет розглянув питання про результати аналізу ефективності реалізації Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, за матеріалами Рахункової палати України. докладніше
22 жовтня 2018, 13:49

ЮНІ ОЛІМПІЙЦІ В БУЕНОС-АЙРЕСІ ЗДОБУЛИ 23 НАГОРОДИ!

З 6 жовтня по 18 жовтня 2018 року В БУЕНОС-АЙРЕСІ (Аргентина) проходили ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри. Участь у змаганнях брали спортсмени-юніори віком від 14 до 18 років. Під час Юнацьких Олімпійських ігор у українські спортсмени здобули 23 медалі у 13 видах спорту. Відтак, Україна завоювала 7 золотих, 8 срібних та 8 бронзових медалей.

Члени Комітету та працівники секретаріату висловлюють слова вдячності батькам і тренерам за виховання талановитої молоді, лікарям, національним федераціям і регіональним відділенням Національного олімпійського комітету України, Міністерству молоді та спорту України і фізкультурно-спортивним товариствам, які щоденно працювали задля досягнення спільного успіху.

Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, нових спортивних звитяг в ім’я розвитку спорту та блискучих перемог на славу України!

 

Переможці:

 

Катерина Чорній — фехтування (особисті змагання в жіночій шпазі та командна першість)

Назар Чепурний — спортивна гімнастика (командна першість з мультидисциплін гімнастики)

Іван Тищенко — академічне веслування (чоловіча одиночка)

Валерія Іваненко — легка атлетика (метання молота)

Михайло Кохан — легка атлетика (метання молота)

Ярослава Магучіх — легка атлетика (стрибки у висоту)

 

Срібні призери:

 

Денис Кесіль — плавання (200 м баттерфляєм)

Анастасія Прозорова — бадмінтон (у складі команди «Omega»)

Софія Лискун — стрибки у воду (вишка, 10 м)

Оксана Чудик — вільна боротьба (вагова категорія до 65 кг)

Назар Чепурний — спортивна гімнастика (опорний стрибок)

Христина Погранична — художня гімнастика (багатоборство)

Тарас Бондарчук — бокс (вагова категорія до 60 кг)

Максим Галінічев — бокс (вагова категорія до 56 кг)

 

Бронзові призери:

 

Олег Вередиба — дзюдо (вагова категорія до 55 кг)

Дмитро Гонта — кульова стрільба (змішані командні змагання у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м)

Анастасія Бачинська — спортивна гімнастика (багатоборство, вільні вправи)

Олег Дорощук — легка атлетика (стрибки у висоту)

Владислав Остапенко — вільна боротьба (вагова категорія до 55 кг)

Софія Лискун — стрибки у воду (змішані командні змагання)

Дарина Плохотнюк і Олександр Мадей — спортивна акробатика (змішані пари)


Фото надане Національним олімпійським комітетом України

Більше фото на офіційному сайті НОК