21 січня 14:45
11 лютого 2019 року о 14.30 год. у конференц-залі (вул. Грушевського, 5) відбудуться комітетські слухання на тему: «Захист прав та інтересів дитини в цивільному процесі». докладніше
18 січня 15:34
16 січня цього року в Комітеті з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Щодо ситуації, що склалася на туристичному ринку в зв’язку з прийняттям змін до статті 268 Податкового кодексу України». посилання...
18 січня 14:32
Звіт про роботу Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму протягом 2018 року. докладніше
18 січня 13:09
План роботи Комітету на десяту сесію Верховної Ради України VIII скликання. посилання...
22 грудня 13:50
Комітет Верховної Ради України рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прав чоловіків, які виховують дітей без матерів (одиноких батьків), на рівні з правами одиноких матерів, (реєстр. № 8204), з врахуванням при його підготовці до другого читання окремих положень проекту Закону (реєстр. № 8204-1). докладніше
14 грудня 17:07
Сьогодні Голова Комітету Артур Палатний нагородив грамотами переможців та призерів чемпіонатів світу та Європи зі змішаних єдиноборств ММА, що відбулися у Королівстві Бахрейн, Іспанії та Румунії. докладніше
10 грудня 16:28
З 8 по 9 грудня в Києві, в Будинку фізичної культури та спорту Міністерства внутрішніх справ України, проходив перший чемпіонат України з національного виду спорту рукопаш гопак. докладніше
07 грудня 11:39
ДВАДЦЯТИП’ЯТИМЕТРОВИМ І П’ЯТДЕСЯТИМЕТРОВИМ БАСЕЙНАМ В УКРАЇНІ БУТИ! докладніше
22 жовтня 2018, 13:49

ЮНІ ОЛІМПІЙЦІ В БУЕНОС-АЙРЕСІ ЗДОБУЛИ 23 НАГОРОДИ!

З 6 жовтня по 18 жовтня 2018 року В БУЕНОС-АЙРЕСІ (Аргентина) проходили ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри. Участь у змаганнях брали спортсмени-юніори віком від 14 до 18 років. Під час Юнацьких Олімпійських ігор у українські спортсмени здобули 23 медалі у 13 видах спорту. Відтак, Україна завоювала 7 золотих, 8 срібних та 8 бронзових медалей.

Члени Комітету та працівники секретаріату висловлюють слова вдячності батькам і тренерам за виховання талановитої молоді, лікарям, національним федераціям і регіональним відділенням Національного олімпійського комітету України, Міністерству молоді та спорту України і фізкультурно-спортивним товариствам, які щоденно працювали задля досягнення спільного успіху.

Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, нових спортивних звитяг в ім’я розвитку спорту та блискучих перемог на славу України!

 

Переможці:

 

Катерина Чорній — фехтування (особисті змагання в жіночій шпазі та командна першість)

Назар Чепурний — спортивна гімнастика (командна першість з мультидисциплін гімнастики)

Іван Тищенко — академічне веслування (чоловіча одиночка)

Валерія Іваненко — легка атлетика (метання молота)

Михайло Кохан — легка атлетика (метання молота)

Ярослава Магучіх — легка атлетика (стрибки у висоту)

 

Срібні призери:

 

Денис Кесіль — плавання (200 м баттерфляєм)

Анастасія Прозорова — бадмінтон (у складі команди «Omega»)

Софія Лискун — стрибки у воду (вишка, 10 м)

Оксана Чудик — вільна боротьба (вагова категорія до 65 кг)

Назар Чепурний — спортивна гімнастика (опорний стрибок)

Христина Погранична — художня гімнастика (багатоборство)

Тарас Бондарчук — бокс (вагова категорія до 60 кг)

Максим Галінічев — бокс (вагова категорія до 56 кг)

 

Бронзові призери:

 

Олег Вередиба — дзюдо (вагова категорія до 55 кг)

Дмитро Гонта — кульова стрільба (змішані командні змагання у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м)

Анастасія Бачинська — спортивна гімнастика (багатоборство, вільні вправи)

Олег Дорощук — легка атлетика (стрибки у висоту)

Владислав Остапенко — вільна боротьба (вагова категорія до 55 кг)

Софія Лискун — стрибки у воду (змішані командні змагання)

Дарина Плохотнюк і Олександр Мадей — спортивна акробатика (змішані пари)


Фото надане Національним олімпійським комітетом України

Більше фото на офіційному сайті НОК