Повідомлення

Перейти до розділу
28 липня 09:00
Колектив Комітету вітає з Днем народження заступника керівника секретаріату Комітету Юрія Молоканова! докладніше
27 липня 12:24
Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту нагадує, що прийом документів на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2020 році закінчується 31 серпня 2020 року. докладніше
09 червня 13:35
Позаштатні консультанти Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту (станом на 09.06.2020 р.) посилання...
05 червня 11:34
Склад підкомітетів Комітету з питань молоді і спорту (станом на 09.06.2020 р.) докладніше
10 серпня 11:04
Члени Комітету з питань молоді і спорту та його секретаріат вітають Голову Комітету Андрія Кожем'якіна з перемогами в одиночному та парному разрядах на чемпіонаті України з тенісу серед ветеранів в категорії 55+.


докладніше
31 липня 13:18
Звіт про роботу Комітету з питань молоді і спорту протягом третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання докладніше
24 липня 14:32
«23 липня у м. Хмельницькому відбулося виїзне засіданні підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності за участі народних депутатів України з Хмельницької області» - голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха.
докладніше
23 липня 17:25
Чемпіонка світу, харків'янка Ганна Ушеніна стала переможницею Гран-прі ФІДЕ зі швидких шахів «Women's Speed Chess Championship». докладніше
22 липня 16:04
План роботи Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту на період четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання посилання...
21 липня 12:14
Сьогодні свій день народження святкує головний консультант Комітету з питань молоді і спорту Наталія Когут! докладніше
17 липня 16:54
Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стягнення аліментів на утримання дитини, (реєстр. № 3339). докладніше
17 липня 15:34
Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо звільнення від адміністративної відповідальності осіб за несвоєчасне подання заяви про державну реєстрацію народження дитини, яка народилась на тимчасово окупованих територіях України), (реєстр. № 3714). докладніше
07 грудня 2019, 17:37

7 грудня 2019 року відбувся товариський футбольний матч між командами Верховної Ради України та Великих Національних Зборів Туреччини.

Матч відбувся на стадіоні навчально-тренувальної бази «Динамо» Київ між командами Верховної Ради України та Великих Національних Зборів Туреччини та завершився з нічийним дружнім рахунком 1:1.

Перед початком матчу Голова Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Андрій Кожем’якін привітав зі святом футболу гостей Великих національних зборів Туреччини, а також українських парламентарів, ветеранів українського футболу та усіх присутніх.

У вітальному слові Голова Комітету наголосив, що «сьогодні Україна приймає у себе в гостях збірну Великих національних зборів Туреччини з футболу, одну з найсильніших команд Європи серед парламентарів».

Андрій Кожем’якін повідомив, що неодноразово, починаючи з

2013 року, команда Туреччини запрошувала до себе парламентську збірну України і гостинно приймала. «Сьогодні, завдяки парламентарям українського парламенту, завдяки почесному Президенту футбольного клубу “Динамо” Київ Григорію Суркісу, завдяки членам нашого Комітету та ветеранам українського футболу – ми маємо це свято футболу. І нехай виграє чесна гра”, - наголосив Голова Комітету.

Товариський матч розпочався першим ударом по м’ячу легендами українського футболу Олександром Заваровим, Володимиром Мунтяном та Андрієм Бібою.

Впродовж матчу вболівальники побачили два голи: гол в українські ворота забив турецький парламентар Ібрагім Халіл Йолдіз, а ворота турецького голкіпера здолав народний депутат України сьомого та восьмого скликань – Олег Осуховський.

По завершенню матчу, українська команда передала почесний Кубок команді парламентаріїв з Туреччини, а також були визначені кращий бомбардир матчу, ним став турецький парламентар – Дурмюш Алі Серікайя, кращим гравцем матчу став народний депутат України – Сергій Льовочкін, а кращим голкіпером – народний депутат України Олексій Кабанов.

Почесний Президент футбольного клубу «Динамо» Київ

Григорій Суркіс по завершенню матчу подарував гостям з Туреччини футбольний м’яч з фотографіями і автографами гравців футбольного клубу «Динамо» Київ.

Представник турецької збірної подякував народним депутатам за теплу гостинність і додав: «Футбол у всьому світі долає всі політичні та інші розбіжності і всіх об’єднує. Українська сторона передала нам Кубок, і ми дуже вдячні українському парламенту за цей прекрасний жест. Ми дякуємо Президенту футбольного клубу «Динамо» Київ за подарунок і найближчим часом чекаємо вас у Туреччині».

Відео матчу: