Повідомлення

Перейти до розділу
28 липня 09:00
Колектив Комітету вітає з Днем народження заступника керівника секретаріату Комітету Юрія Молоканова! докладніше
27 липня 12:24
Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту нагадує, що прийом документів на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2020 році закінчується 31 серпня 2020 року. докладніше
09 червня 13:35
Позаштатні консультанти Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту (станом на 09.06.2020 р.) посилання...
05 червня 11:34
Склад підкомітетів Комітету з питань молоді і спорту (станом на 09.06.2020 р.) докладніше
10 серпня 11:04
Члени Комітету з питань молоді і спорту та його секретаріат вітають Голову Комітету Андрія Кожем'якіна з перемогами в одиночному та парному разрядах на чемпіонаті України з тенісу серед ветеранів в категорії 55+.


докладніше
31 липня 13:18
Звіт про роботу Комітету з питань молоді і спорту протягом третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання докладніше
24 липня 14:32
«23 липня у м. Хмельницькому відбулося виїзне засіданні підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності за участі народних депутатів України з Хмельницької області» - голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха.
докладніше
23 липня 17:25
Чемпіонка світу, харків'янка Ганна Ушеніна стала переможницею Гран-прі ФІДЕ зі швидких шахів «Women's Speed Chess Championship». докладніше
22 липня 16:04
План роботи Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту на період четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання посилання...
21 липня 12:14
Сьогодні свій день народження святкує головний консультант Комітету з питань молоді і спорту Наталія Когут! докладніше
17 липня 16:54
Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стягнення аліментів на утримання дитини, (реєстр. № 3339). докладніше
17 липня 15:34
Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо звільнення від адміністративної відповідальності осіб за несвоєчасне подання заяви про державну реєстрацію народження дитини, яка народилась на тимчасово окупованих територіях України), (реєстр. № 3714). докладніше
24 липня 2020, 14:32

«23 липня у м. Хмельницькому відбулося виїзне засіданні підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності за участі народних депутатів України з Хмельницької області» - голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха.

На засіданні підкомітету обговорювалося питання розбудови спортивної інфраструктури та законодавчого забезпечення підтримки спорту вищих досягнень з місцевих бюджетів.

Під час засідання підкомітету учасники обговорили питання меценатства у спорті, преференцій для успішних спортсменів при вступі у заклади вищої освіти на профільні спеціальності та багато інших законодавчих ініціатив, якими зараз опікуються парламентарі.

Народні депутати України оглянули будівництво Палацу спорту у місті Хмельницькому. Вони зазначили, що проект потребує державного дофінансування, щоб вже навесні запрацював на повну. Попередньо обговорили з Міністром молоді та спорту Вадим Гутцайтом щодо фінансування низки таких об’єктів в Україні. Це може бути здійснено із коштів, що були тимчасово перерозподілені зі спорту на боротьбу з КОВІД-19 (за раніше визначеними параметрами), інших державних програм.

Також у місті Хмельницькому заплановане будівництво цілої низки спортивних об’єктів, зокрема льодової арени, комплексу для занять боксом тощо.

Крім того, народні депутати України ознайомилися з роботою спортивно-стрілецького комплексу центру «Крила грому» у Хмельницькому районі. Попри те, що цей об’єкт відповідає світовим стандартам і динамічно розвивається, є низка законодавчих перепон для можливості проведення в Україні міжнародних змагань.

«Варто розуміти, що м. Хмельницький та область – це мабуть виняток з правил, тут справді, розвиток спортивної інфраструктури на досить хорошому рівні. Плануємо відвідини інших регіонів для того, щоб бачити, розуміти і найголовніше сприяти розвитку інфраструктури для спорту вищих досягнень» – зазначила Ольга Саладуха.

Голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха подякувала за допомогу в організації засідання очолюваним нею підкомітету та плідну співпрацю з депутатським корпусом від Хмельниччини, зокрема голові міжфракційного об’єднання “За Хмельниччину!” Сергію Мандзію, міському голові Олександру Симчишину та голові Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитру Габінету.

Народні депутати України планують розробити відповідні зміни до  законодавчих актів для реалізації пропозицій, запропонованих органами місцевого самоврядування.