Головна > Документи > Засідання Комітету
02 вересня 2020, 16:55

02 вересня 2020 року о 15:00 год. за адресою м. Київ, вул. Садова, 3а, кім. 916 відбулося засідання Комітету з питань молоді і спорту з таким порядком денним:

1. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту (реєстр. № 3550, друге читання).

2. Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо збільшення мінімального розміру аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім'ї та родичів) (реєстр. № 3881, н.д. Ватрас М.А., Стефанчук М.О., Діденко Ю.О. та інші).

3. Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо збільшення мінімального розміру аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім'ї та родичів, і запровадження мінімального (гарантованого) розміру тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від обов'язку утримувати дитину (реєстр. № 3881-1, н.д. Королевська Н.Ю., Солод Ю.В., Гнатенко В.С.).

4. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей (реєстр. № 3945, н.д. Шпак Л.О.).

5. Різне.

Аудіозапис засідання: