Аудіо - Нові надходження http://komsport.rada.gov.ua Верховна Рада України Аудіозаписи засідання Комітету у травні 2019 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/74228.html Thu, 02 May 2019 13:02:07 GMT Аудіозаписи засідання Комітету у квітні 2019 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/74206.html Mon, 01 Apr 2019 15:14:59 GMT Аудіозаписи засідання Комітету у березні 2019 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/74168.html Tue, 12 Mar 2019 16:29:50 GMT Аудіозаписи засідання Комітету у лютому 2019 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/74145.html Fri, 01 Feb 2019 17:17:08 GMT Аудіозаписи засідання Комітету у січні 2019 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/74125.html Wed, 02 Jan 2019 14:24:59 GMT Аудіозаписи засідання Комітету у грудні 2018 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/74097.html Sat, 01 Dec 2018 15:37:51 GMT Аудіозаписи засідання Комітету у листопаді 2018 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/74090.html Thu, 01 Nov 2018 12:07:36 GMT Аудіозаписи засідання Комітету у жовтні 2018 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/74040.html Mon, 01 Oct 2018 12:23:14 GMT Аудіозаписи засідання Комітету у вересні 2018 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/74031.html Thu, 06 Sep 2018 11:46:56 GMT Комітетські слухання 04.07.2018 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/audio_komitet_sl/74004.html Fri, 06 Jul 2018 12:13:41 GMT Аудіозаписи засідання Комітету червень 2018 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/73980.html Fri, 01 Jun 2018 09:31:37 GMT Аудіозаписи засідання Комітету травень 2018 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/73957.html Tue, 01 May 2018 15:17:38 GMT Аудіозаписи засідання Комітету квітень 2018 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/73942.html Tue, 03 Apr 2018 16:12:15 GMT Аудіозаписи засідання Комітету березень 2018 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/73906.html Thu, 01 Mar 2018 15:12:02 GMT Аудіозаписи засідання Комітету лютий 2018 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/73887.html Thu, 01 Feb 2018 16:02:46 GMT Аудіозаписи засідання Комітету січень 2018 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/73866.html Wed, 03 Jan 2018 10:45:07 GMT Аудіозаписи засідання Комітету грудень 2017 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/73865.html Fri, 01 Dec 2017 10:42:14 GMT Засідання круглого столу 27.11.17 http://komsport.rada.gov.ua/audio/73839.html Tue, 28 Nov 2017 17:18:50 GMT Комітетські слухання 10/10/2017 http://komsport.rada.gov.ua/audio/audio_komitet_sl/73814.html Wed, 11 Oct 2017 12:45:14 GMT Аудіозаписи засідання Комітету жовтень 2017 року http://komsport.rada.gov.ua/audio/zasid_komit/73802.html Sun, 01 Oct 2017 17:57:44 GMT