Фотоальбоми - Нові надходження http://komsport.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету 16.10.2019 р. http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74370.html Wed, 16 Oct 2019 18:21:53 GMT Кубок героїв АТО з футболу (11.10.2019) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74369.html Fri, 11 Oct 2019 17:54:00 GMT Засідання "круглого столу" (08.10.19) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74367.html Tue, 08 Oct 2019 18:07:04 GMT Засідання "круглого столу" (07.10.19) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74366.html Mon, 07 Oct 2019 12:01:12 GMT Засідання Комітету 30.09.2019 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74353.html Mon, 30 Sep 2019 18:22:44 GMT Благодійний Кубок з футболу (21.09.19) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74343.html Mon, 23 Sep 2019 11:23:12 GMT Засідання Комітету 18.09.2019 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74333.html Thu, 19 Sep 2019 10:29:13 GMT Засідання Комітету 11.09.2019 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74332.html Thu, 12 Sep 2019 12:28:15 GMT Олімпійський урок 07.09.19 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74320.html Sat, 07 Sep 2019 17:33:09 GMT Засідання Комітету 03.09.19 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74313.html Tue, 03 Sep 2019 17:44:24 GMT Презентація проекту "Діджиталізація спорту в Україні" (12.07.19) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74297.html Fri, 12 Jul 2019 15:57:00 GMT Засідання Комітету 02.07.19 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74281.html Wed, 03 Jul 2019 15:19:06 GMT Нагородження представників органів місцевого самоврядування та туристичної громадськості (25.06.2019р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74275.html Wed, 26 Jun 2019 11:41:47 GMT Нагородження представників органів місцевого самоврядування та туристичної громадськості (25.06.2019р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74274.html Wed, 26 Jun 2019 11:41:47 GMT Засідання Комітету 19.06.19 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74257.html Thu, 20 Jun 2019 12:09:24 GMT Комітетські слухання 13.06.2019р. http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74254.html Fri, 14 Jun 2019 11:56:06 GMT Засідання Комітету 28.05.19 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74244.html Tue, 28 May 2019 17:04:33 GMT Олімпійський день (18.05.19) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74242.html Mon, 20 May 2019 11:26:49 GMT Зустріч Миколи Величковича з учнями київської школи (15.05.19) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74236.html Wed, 15 May 2019 17:29:33 GMT Засідання Комітету 14.05.2019 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74237.html Tue, 14 May 2019 18:00:30 GMT