Фотоальбоми - Нові надходження http://komsport.rada.gov.ua Верховна Рада України Комітетські слухання 06.12.17р. http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73848.html Fri, 08 Dec 2017 14:51:15 GMT Зустріч зі студентами м. Кропивницький http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73842.html Tue, 05 Dec 2017 10:03:22 GMT Міжпарламентський футбольний турнір (Анталія) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73837.html Tue, 28 Nov 2017 17:05:33 GMT Засідання круглого столу (27.11.17) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73840.html Mon, 27 Nov 2017 16:50:32 GMT Парламентські слухання по молоді (15.11.17) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73831.html Thu, 16 Nov 2017 14:43:28 GMT Засідання Комітету 07.11.17 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73828.html Wed, 08 Nov 2017 11:24:59 GMT Зустріч з делегацією Азербайджанської Республіки (01.11.17р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73823.html Thu, 02 Nov 2017 13:14:14 GMT Виїзне засідання м.Одеса (20-21.10.17) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73822.html Wed, 25 Oct 2017 15:15:46 GMT Засідання Комітету 18.10.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73818.html Wed, 18 Oct 2017 18:39:19 GMT Комітетські слухання (10.10.2017р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73817.html Wed, 11 Oct 2017 16:50:19 GMT Вручення Грамот від Комітету Олександру Усику та Євгенію Барабанову http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73815.html Wed, 11 Oct 2017 13:54:56 GMT Засідання Комітету 03.10.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73800.html Wed, 04 Oct 2017 11:37:55 GMT Засідання Комітету 27.09.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73796.html Wed, 27 Sep 2017 17:50:10 GMT Виїзне засідання Комітету до МДЦ Артек (20.09.2017р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73786.html Wed, 20 Sep 2017 19:35:51 GMT Засідання Комітету 19.09.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73785.html Tue, 19 Sep 2017 17:05:36 GMT День фізичної культури і спорту (09.09.2017р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73776.html Mon, 11 Sep 2017 11:43:06 GMT Засідання Комітету 05.09.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73766.html Tue, 05 Sep 2017 16:58:00 GMT Зустріч з представниками Ради Європи (20.07.17р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73755.html Thu, 20 Jul 2017 13:58:42 GMT Зустріч з Надзвичайним та Повноважним послом Республіки Молдова в Україні (19.07.17р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73754.html Wed, 19 Jul 2017 17:55:21 GMT Церемонія проводів на Дефлімпійські ігри 2017 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73746.html Fri, 14 Jul 2017 10:51:21 GMT