Фотоальбоми - Нові надходження http://komsport.rada.gov.ua Верховна Рада України Засідання Комітету 06.02.2018 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73889.html Tue, 06 Feb 2018 16:56:34 GMT 25-річчя створення Центрального спортивного клубу Збройних Сил України (26.01.18) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73879.html Fri, 26 Jan 2018 18:21:00 GMT Проводи Національної збірної команди України на зимові Олімпійські ігри (23.01.18) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73876.html Wed, 24 Jan 2018 10:10:19 GMT Церемонія вручення відзнаки «Гордість Трускавця – 2017» (20.01.18) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73877.html Sun, 21 Jan 2018 13:37:50 GMT Засідання Комітету 16.01.2018 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73880.html Tue, 16 Jan 2018 17:29:36 GMT Комітетські слухання 06.12.17р. http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73848.html Fri, 08 Dec 2017 14:51:15 GMT Зустріч зі студентами м. Кропивницький http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73842.html Tue, 05 Dec 2017 10:03:22 GMT Міжпарламентський футбольний турнір (Анталія) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73837.html Tue, 28 Nov 2017 17:05:33 GMT Засідання круглого столу (27.11.17) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73840.html Mon, 27 Nov 2017 16:50:32 GMT Парламентські слухання по молоді (15.11.17) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73831.html Thu, 16 Nov 2017 14:43:28 GMT Засідання Комітету 07.11.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73828.html Wed, 08 Nov 2017 11:24:00 GMT Зустріч з делегацією Азербайджанської Республіки (01.11.17р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73823.html Thu, 02 Nov 2017 13:14:14 GMT Виїзне засідання м.Одеса (20-21.10.17) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73822.html Wed, 25 Oct 2017 15:15:46 GMT Засідання Комітету 18.10.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73818.html Wed, 18 Oct 2017 18:39:19 GMT Комітетські слухання (10.10.2017р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73817.html Wed, 11 Oct 2017 16:50:19 GMT Вручення Грамот від Комітету Олександру Усику та Євгенію Барабанову http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73815.html Wed, 11 Oct 2017 13:54:56 GMT Засідання Комітету 03.10.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73800.html Wed, 04 Oct 2017 11:37:55 GMT Засідання Комітету 27.09.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73796.html Wed, 27 Sep 2017 17:50:10 GMT Виїзне засідання Комітету до МДЦ Артек (20.09.2017р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73786.html Wed, 20 Sep 2017 19:35:51 GMT Засідання Комітету 19.09.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73785.html Tue, 19 Sep 2017 17:05:36 GMT