Фотоальбоми - Нові надходження http://komsport.rada.gov.ua Верховна Рада України Візит членів Комітету до м. Люблін (Республіка Польща) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73735.html Tue, 20 Jun 2017 15:23:28 GMT Спартакіада серед депутатів всіх рівнів (12-17.06.17р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73734.html Sat, 17 Jun 2017 13:40:19 GMT Засідання Комітету 07.06.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73721.html Wed, 07 Jun 2017 16:56:43 GMT X Міжнародна конференція (24.05.17) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73705.html Wed, 24 May 2017 17:36:51 GMT Засідання Комітету 23.05.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73697.html Tue, 23 May 2017 17:11:14 GMT Парламентський турнір з тенісу 22.05.2017р. http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73695.html Tue, 23 May 2017 14:12:32 GMT 80-річчя Києво-Святошинського району (20.05.17р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73698.html Sun, 21 May 2017 17:20:36 GMT Засідання Комітету 16-17.05.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73696.html Wed, 17 May 2017 18:17:00 GMT Зустріч з молоддю Кіровоградщини (27.04.2017) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73676.html Fri, 28 Apr 2017 09:42:23 GMT Участь Голови Комітету у засіданні XIX Конгресу Федерації футболу України (14.04.2017р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73674.html Fri, 14 Apr 2017 16:28:35 GMT Засідання Комітету 12.04.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73668.html Thu, 13 Apr 2017 15:19:44 GMT Засідання Комітету 11.04.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73664.html Tue, 11 Apr 2017 16:54:36 GMT Зустріч зі студентами вищих навчальних закладів міста Чернігова (07.04.17р.). http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73660.html Fri, 07 Apr 2017 16:48:28 GMT Зустріч М.Величковича з делегацією представників Ради Європи (05.04.17р.). http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73659.html Wed, 05 Apr 2017 13:04:46 GMT Засідання Комітету 04.04.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73658.html Wed, 05 Apr 2017 12:00:55 GMT Засідання Комітету 21.03.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73632.html Tue, 21 Mar 2017 17:01:40 GMT Зустріч Голови Комітету з депутатом Бундестагу Marieluise Beck (16.03.2017) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73623.html Thu, 16 Mar 2017 19:42:44 GMT Засідання Комітету 15.03.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73622.html Wed, 15 Mar 2017 18:32:06 GMT Засідання Комітету 14.03.2017 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73621.html Tue, 14 Mar 2017 17:43:11 GMT Зустріч Голови Комітету з Надзвичайним та Повноважним послом Чорногорії в Україні (01.03.2017). http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73610.html Thu, 02 Mar 2017 09:27:00 GMT