Фотоальбоми - Нові надходження http://komsport.rada.gov.ua Верховна Рада України Всеукраїнські змагання серед голів сільських та селищних рад, голів об’єднаних територіальних громад та старост (9-12.08.18). http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74027.html Mon, 13 Aug 2018 16:57:53 GMT 13 липня 2018 року о 14.00 год. у конференц-залі (вул. Грушевського, 5) відбулись комітетські слухання на тему: «Доступ молоді до вищої освіти в Україні». http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74017.html Mon, 16 Jul 2018 18:14:33 GMT Закриття ІІІ Всеукраїнського етапу Всеукраїнської дитячо-Юнацької – військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») – «Джура 2018 : Наддніпрянська січ». http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74014.html Mon, 16 Jul 2018 16:01:51 GMT Комітетські слухання 04.07.18р. http://komsport.rada.gov.ua/gallery/74006.html Mon, 09 Jul 2018 11:11:42 GMT Засідання Комітету 21.06.2018 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73997.html Thu, 21 Jun 2018 18:20:58 GMT Урочисті заходи, присвячені 180-й річниці з лня народження О.Д. Бутовського (м. Полтава) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73995.html Mon, 18 Jun 2018 12:25:00 GMT Німеччина, футбол (11-12.06.18) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73993.html Wed, 13 Jun 2018 17:15:07 GMT VII Всеукраїнська спартакіада (4-9.06.2018р.) http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73987.html Mon, 11 Jun 2018 16:19:21 GMT Засідання Комітету 05.06.2018 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73982.html Wed, 06 Jun 2018 11:12:52 GMT Олімпійський день 02.06.18 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73979.html Sun, 03 Jun 2018 13:40:02 GMT Колегія Мінмолодьспорт 31.05.18 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73973.html Thu, 31 May 2018 18:06:00 GMT Засідання Комітету 16.05.2018 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73960.html Thu, 17 May 2018 12:57:41 GMT Засідання Комітету 18.04.2018 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73951.html Fri, 20 Apr 2018 11:14:49 GMT Засідання Комітету 03.04.2018 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73947.html Thu, 05 Apr 2018 14:26:06 GMT Круглий стіл 28.03.2018 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73939.html Wed, 28 Mar 2018 17:36:42 GMT Зустріч працівників секретаріату Комітету зі студентами м. Чернігова 26.03.18 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73932.html Mon, 26 Mar 2018 14:20:55 GMT Лекція Кріса Стейнігера 22.03.18 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73926.html Fri, 23 Mar 2018 10:05:41 GMT Засідання Комітету 21.03.2018 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73925.html Thu, 22 Mar 2018 11:15:48 GMT Зустріч Національної паралімпійської збірної з зимової Паралімпіади 20.03.18 http://komsport.rada.gov.ua/gallery/73927.html Wed, 21 Mar 2018 09:46:48 GMT Засідання Комітету 13.03.2018 року http://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/73908.html Wed, 14 Mar 2018 13:06:48 GMT