24 січня 2022, 12:48

Сьогодні свій день народження святкує перший заступник Голови Комітету з питань молоді і спорту Беленюк Жан Венсанович!

 

Шановний Жане Венсановичу!

 

Вітаємо Вас з Днем народження та висловлюємо свою глибоку повагу та вдячність за можливість працювати поруч з Вами, народним депутатом України – Олімпійським чемпіоном !

Ви прославили нашу рідну Україну, продемонстрували мужність, вміння, наполегливість, силу волі, жагу до перемоги! Ваше ім’я вписано золотими літерами в історію олімпійських досягнень.

Ваш професіоналізм, компетентність, доброзичливість та відвертість у професійному та особистому спілкуванні, вміння цінувати кожну людину, яка знаходиться поруч, бути безкомпромісним у питаннях захисту спортсменів, відкритість та доступність у спілкуванні – це лише незначна частина Ваших чеснот, завдячуючи яким Ви вже здобули повагу та визнання колег-парламентарів і спортивної спільноти.

Дякуємо Вам за ту увагу і турботу яку Ви приділяєте сфері спорту та особисто кожному спортсмену. Бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії щастя, добробуту, втілення всіх планів, позитивного настрою щодня та успіхів у чесному служінні на благо розквіту своєї держави!

 

 

З найкращими побажаннями

Колектив Комітету з питань молоді і спорту