23 травня 2022, 18:08

«Треба зробити все необхідне, щоб відновити чемпіонат країни», - інтерв'ю народного депутата України, секретаря Комітету з питань молоді і спорту, почесного члена УЄФА Григорія Суркіса.

Професійним український футбол став завдячуючи зусиллям Валерія Лобановського, який разом із Олегом Базилевичем першими в СРСР внесли це питання до порядку денного, а також Григорія Суркіса.

Так, саме ці непересічні однодумці в середині 1990-х створювали вітчизняну Професіональну футбольну лігу, що згодом зросла до рівня Прем'єр-ліги. А це в свою чергу підштовхнуло наші клуби до стрімкого розвитку. Десятьма роками пізніше у колишнього президента київського «Динамо» та національної федерації настав час турбот про ЄВРО-2012 та увесь європейський футбол.

"Ось чому за відповідями на найскладніші питання нинішнього буття футболу України ми звернулися саме до  почесного члена УЄФА Григорія Суркіса", - зазначає інтернет видання https://dynamo.kiev.ua/ .

Ознайомитися з інтерв'ю Григорія Суркіса можна тут: https://dynamo.kiev.ua/news/389672-eksklyuziv-grigorj-surks-treba-zrobiti-vse-neobhdne-schob-vdnoviti-chemponat-krani