Фотоальбоми - Нові надходження https://komsport.rada.gov.ua Верховна Рада України Онлайн засідання Комітету 27.04.22 р. https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/75111.html Thu, 28 Apr 2022 15:25:57 GMT Засідання ВРУ 24.03.22 р. https://komsport.rada.gov.ua/gallery/74988.html Thu, 24 Mar 2022 21:47:30 GMT Онлайн засідання Комітету 22.03.22 р. https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74999.html Tue, 22 Mar 2022 17:35:22 GMT Зустріч 17.12.2021 р. https://komsport.rada.gov.ua/gallery/74881.html Fri, 17 Dec 2021 12:47:11 GMT Засідання Комітету від 15.12.2021 року https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74880.html Wed, 15 Dec 2021 18:46:17 GMT Засідання Комітету від 01.12.2021 року https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74870.html Wed, 01 Dec 2021 18:41:32 GMT Засідання Комітету від 17.11.2021 року https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74856.html Thu, 18 Nov 2021 13:46:00 GMT Засідання підкомітету (05.11.2021 р.) https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74854.html Fri, 05 Nov 2021 18:36:46 GMT Зустріч з представниками СКУМО (02.11.2021р.) https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/74850.html Tue, 02 Nov 2021 17:06:28 GMT Засідання Комітету від 20.10.2021 року https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74840.html Wed, 20 Oct 2021 16:54:39 GMT Засідання Комітету від 06.10.2021 року https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74835.html Wed, 06 Oct 2021 18:30:32 GMT Засідання Комітету від 22.09.2021 року https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74815.html Wed, 22 Sep 2021 17:26:53 GMT Міжпарламентський турнір з футболу (Румунія) https://komsport.rada.gov.ua/gallery/74809.html Mon, 20 Sep 2021 15:17:05 GMT Засідання Комітету від 08.09.2021 року https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74814.html Wed, 08 Sep 2021 18:10:06 GMT Засідання Комітету від 14.07.2021 року https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74787.html Thu, 15 Jul 2021 14:11:53 GMT Засідання Комітету від 30.06.2021 року https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74769.html Thu, 01 Jul 2021 15:36:00 GMT Змагання з тенісу настільного (16.06.2021 р.) https://komsport.rada.gov.ua/gallery/74752.html Thu, 17 Jun 2021 14:29:49 GMT Засідання Комітету від 16.06.2021 року https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74751.html Thu, 17 Jun 2021 14:23:13 GMT Засідання комітету від 02.06.2021 року https://komsport.rada.gov.ua/gallery/kom_work/zasid_komit/74746.html Thu, 03 Jun 2021 15:26:43 GMT Футбол 01.06.21 р. https://komsport.rada.gov.ua/gallery/74736.html Wed, 02 Jun 2021 11:44:27 GMT