Головна > Документи > Засідання Комітету

Повідомлення

Перейти до розділу
09 червня 13:35
Позаштатні консультанти Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту (станом на 09.06.2020 р.) посилання...
05 червня 11:34
Склад підкомітетів Комітету з питань молоді і спорту (станом на 09.06.2020 р.) докладніше
13 листопада 10:19
Сьогодні свій День народження святкує Голова Комітету з питань молоді і спорту Андрій Кожем’якін! докладніше
26 жовтня 10:15
Колектив Комітету вітає народного депутата України, голову підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності, бронзову призерку Олімпійських ігор Ольгу Саладуху з вшануванням її як видатної спортсменки на "Площі зірок" в місті Києві. докладніше
01 жовтня 14:15
Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання додаткової оплачуваної відпустки чоловікам у зв’язку з народженням дитини, (реєстр. № 4033). докладніше
01 жовтня 14:12
Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу з урахуванням пропозицій Комітету проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (щодо посилення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування), (реєстр. № 3862). докладніше
01 жовтня 09:04
Комітет з питань молоді і спорту прийняв рішення: рекомендувати Верховній Раді України прийняти проект Постанови Верховної Ради України про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування», (реєстр. № 4159), за основу і в цілому. докладніше
30 вересня 14:24
Комітет з питань молоді і спорту розглянув проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» (реєстр. № 4000), поданий Кабінетом Міністрів України, та надіслав свої пропозиції до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України. докладніше
17 вересня 18:08
Сьогодні Верховна Рада України конституційною більшістю ухвалила у другому читанні та в цілому проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту (реєстр. № 3550). докладніше
17 вересня 17:38
Комітет запропонував Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики при доопрацюванні проектів Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей (реєстр. № 3587), та (реєстр. № 3587-1), вилучити з них норми, які порушують права дітей, які навчаються в закладах спеціалізованої освіти. докладніше
27 травня 2020, 09:24

3 червня 2020 року о 15:00 год. за адресою м. Київ, вул. Садова, 3а, кім. 916 відбулося засідання Комітету з питань молоді і спорту з таким порядком денним:

 

1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом), (реєстр. № 3011, н.д. Саладуха О.В., Костюх А.В., Мокан В.І. та інші).

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту, (реєстр. № 3550), н.д. Саладуха О.В., Кожем'якін А.А., Беленюк Ж.В. та інші).

3. Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо ефективної реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, (реєстр. № 3075, н.д. Костюх А.В., Саладуха О.В., Мокан В.І.). (Комітет не є головним).

4. Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України", (реєстр. № 3403, н.д. Кожем'якін А.А., Костюх А.В., Мокан В.І. та інші). (Комітет не є головним).

5. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо меценатської діяльності у сфері спорту, (реєстр. № 3498, н.д.  Кожем'якін А.А., Суркіс Г.М., Беленюк Ж.В. та інші).

6. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо меценатської діяльності у сфері спорту, (реєстр. № 3498-1, н.д. Мазурашу Г.Г., Павлюк М.В., Божик В.І. та інші).

7. Проект Закону про меценатство у фізичній культурі і спорті, (реєстр. № 3469, н.д. Єфімов М.В., Величкович М.Р., Крулько І.І. та інші).

8. Проект Закону про меценатську діяльність у сфері фізичної культури і спорту, (реєстр. № 3469-1, н.д. Мазурашу Г.Г.).

9. Проект Закону про внесення змін до статті 287 Митного кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті, (реєстр. № 3471, н.д. Єфімов М.В., Величкович М.Р., Крулько І.І. та інші). (Комітет не є головним).

10. Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо меценатської діяльності у сфері спорту, (реєстр. № 3471-1, н.д. Кожем'якін А.А., Суркіс Г.М., Беленюк Ж.В. та інші). (Комітет не є головним).

11. Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо меценатської діяльності у сфері спорту, (реєстр. № 3471-2, н.д. Мазурашу Г.Г., Павлюк М.В., Божик В.І. та інші). (Комітет не є головним).

12. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті, (реєстр. № 3470, н.д. Єфімов М.В., Величкович М.Р., Крулько І.І. та інші). (Комітет не є головним).

13. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо меценатської діяльності у сфері спорту, (реєстр. № 3470-1, н.д. Кожем'якін А.А., Суркіс Г.М., Беленюк Ж.В. та інші). (Комітет не є головним).

14. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо меценатської діяльності у сфері спорту, (реєстр. № 3470-2, н.д. Мазурашу Г.Г., Павлюк М.В., Божик В.І. та інші). (Комітет не є головним).

15. Різне.

Реєстрація за посиланням.

Інформуємо, що у зв'язку з карантином, зареєструватися та взяти участь у засіданні Комітету мають змогу лише Міністри, їх заступники, керівники департаментів, а також особи, яким надіслано особисте запрошення.

Аудіозапис: