Головна > Документи > Засідання Комітету

Повідомлення

Перейти до розділу
06 липня 15:26
Колектив Комітету з питань молоді і спорту висловлює співчуття з приводу смерті видатного футболіста київського «Динамо» Володимира Трошкіна. докладніше
09 червня 13:35
Позаштатні консультанти Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту (станом на 09.06.2020 р.) посилання...
05 червня 11:34
Склад підкомітетів Комітету з питань молоді і спорту (станом на 09.06.2020 р.) докладніше
10 липня 11:43
9 липня 2020 року заступник Голови Комітету Василь Мокан разом із колегами з Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Міністерства у справах ветеранів України та представниками громадських організацій провели виїзне засідання підкомітету з питань національно-патріотичного виховання. докладніше
03 липня 13:30
Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо захисту прав та інтересів дитини у разі затримання або тримання під вартою її батьків, (реєстр. № 3603). докладніше
03 липня 10:28
Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною, (реєстр. № 3695). докладніше
02 липня 14:32
Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про основні засади молодіжної політики, (реєстр. № 3718), з урахуванням пропозицій Комітету. докладніше
02 липня 09:51
Про Олімпійські ігри, спорт в Україні, депутатську діяльність, сім’ю та багато різного - інтерв'ю з народним депутатом України, головою підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольгою Саладухою. (ВІДЕО) докладніше
25 червня 16:27
Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт розповів про досягнення відомства за перші 100 днів роботи Уряду. докладніше
22 червня 11:42
Комітет з питань молоді та спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про судовий збір» (щодо сплати судового збору при захисті прав малолітніх та неповнолітніх осіб), (реєстр. № 3013), з урахуванням пропозицій Комітету. докладніше
20 червня 09:56
Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України повернути на доопрацювання суб’єкту права законодавчої ініціативи проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо врегулювання окремих питань встановлення справедливих соціальних гарантій для молоді, (реєстр. № 3232). докладніше
27 травня 2020, 09:24

3 червня 2020 року о 15:00 год. за адресою м. Київ, вул. Садова, 3а, кім. 916 відбулося засідання Комітету з питань молоді і спорту з таким порядком денним:

 

1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо впорядкування проведення спортивних заходів та занять фізичною культурою та спортом), (реєстр. № 3011, н.д. Саладуха О.В., Костюх А.В., Мокан В.І. та інші).

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту, (реєстр. № 3550), н.д. Саладуха О.В., Кожем'якін А.А., Беленюк Ж.В. та інші).

3. Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" щодо ефективної реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, (реєстр. № 3075, н.д. Костюх А.В., Саладуха О.В., Мокан В.І.). (Комітет не є головним).

4. Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про правовий режим майна у Збройних Силах України", (реєстр. № 3403, н.д. Кожем'якін А.А., Костюх А.В., Мокан В.І. та інші). (Комітет не є головним).

5. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо меценатської діяльності у сфері спорту, (реєстр. № 3498, н.д.  Кожем'якін А.А., Суркіс Г.М., Беленюк Ж.В. та інші).

6. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо меценатської діяльності у сфері спорту, (реєстр. № 3498-1, н.д. Мазурашу Г.Г., Павлюк М.В., Божик В.І. та інші).

7. Проект Закону про меценатство у фізичній культурі і спорті, (реєстр. № 3469, н.д. Єфімов М.В., Величкович М.Р., Крулько І.І. та інші).

8. Проект Закону про меценатську діяльність у сфері фізичної культури і спорту, (реєстр. № 3469-1, н.д. Мазурашу Г.Г.).

9. Проект Закону про внесення змін до статті 287 Митного кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті, (реєстр. № 3471, н.д. Єфімов М.В., Величкович М.Р., Крулько І.І. та інші). (Комітет не є головним).

10. Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо меценатської діяльності у сфері спорту, (реєстр. № 3471-1, н.д. Кожем'якін А.А., Суркіс Г.М., Беленюк Ж.В. та інші). (Комітет не є головним).

11. Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо меценатської діяльності у сфері спорту, (реєстр. № 3471-2, н.д. Мазурашу Г.Г., Павлюк М.В., Божик В.І. та інші). (Комітет не є головним).

12. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо меценатства у фізичній культурі і спорті, (реєстр. № 3470, н.д. Єфімов М.В., Величкович М.Р., Крулько І.І. та інші). (Комітет не є головним).

13. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо меценатської діяльності у сфері спорту, (реєстр. № 3470-1, н.д. Кожем'якін А.А., Суркіс Г.М., Беленюк Ж.В. та інші). (Комітет не є головним).

14. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо меценатської діяльності у сфері спорту, (реєстр. № 3470-2, н.д. Мазурашу Г.Г., Павлюк М.В., Божик В.І. та інші). (Комітет не є головним).

15. Різне.

Реєстрація за посиланням.

Інформуємо, що у зв'язку з карантином, зареєструватися та взяти участь у засіданні Комітету мають змогу лише Міністри, їх заступники, керівники департаментів, а також особи, яким надіслано особисте запрошення.

Аудіозапис: