14 серпня 17:30
ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ГО ВФСТ "КОЛОС" ГОЛІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, РАЙОННИХ РАД, ГОЛІВ ТА СТАРОСТ ОТГ 2018 РОКУ. ПІДСУМКИ докладніше
24 липня 17:42
Вітаємо Заступника Голови Комітету Дениса Силантьєва з перемогою в своїй віковій категорії у запливі дистанцією 6,5 км!!! докладніше
16 липня 18:25
13 липня відбулись комітетські слухання на тему: «Доступ молоді до вищої освіти в Україні». посилання...
16 липня 16:57
Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення соціального захисту дітей, (реєстр. № 7217), поданий Кабінетом Міністрів України, повернути на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи.
докладніше
16 липня 16:47
15 липня 2018 року у залі засідань Верховної Ради України відбулось закриття ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької – військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») – «Джура 2018 : Наддніпрянська січ». докладніше
13 липня 12:21
Звіт про роботу Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму протягом восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. докладніше
13 липня 09:27
Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу та в цілому Проект Постанови про невідкладні заходи щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, (реєстр. № 8546). докладніше
06 липня 16:08
Інформаційне повідомлення про комітетські слухання на тему: «Захист дітей, які перебувають у зоні воєнних дій і збройних конфліктів, та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів». посилання...
05 грудня 2017, 16:15

З 16 вересня по 3 грудня ц.р. відбулася ХХ Спартакіада серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Організатором Спартакіади виступило Міністерство молоді та спорту України. Програма Спартакіади передбачала проведення змагань з 11 видів спорту: а саме: легка атлетика, міні-гольф, городковий спорт, риболовний спорт, пейнтбол, футзал, більярдний спорт «Пул», боулінг, настільний теніс, волейбол та шахи.

Комітетом з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму було сформовано із працівників Апарату Верховної Ради України команди для участі у зазначеній Спартакіаді.

Працівники Апарату Верховної Ради України взяли участь у змаганнях з шести видів спорту: легкої атлетики, пейнтболу, боулінгу, шахів, футзалу та волейболу.

Основними завданнями Спартакіади є впровадження фізичної культури у повсякденне життя державних службовців, активізація фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади, популяризація фізичної культури, її широке використання у загартуванні, оздоровленні, профілактиці захворювань, пропаганда здорового способу, розвиток найбільш популярних видів спорту.

Відповідно до умов проведення змагань учасники Спартакіади розподілялися на три групи: група “А” (команди “силових” структур); група “Б” (команди міністерств); група “С” (команди інших центральних органів виконавчої влади).

 

У перших змаганнях за програмою Спартакіади із легкої атлетики (легкоатлетичний крос) взяли участь 24 команди. Серед них перемогу здобули:

 

Група "А"

І місце – Міністерство оборони України;

ІІ місце – Адміністрація державної прикордонної служби України;

ІІІ місце – Національна поліція України;

 

Група "Б"

І місце – Міністерство фінансів України;

ІІ місце – Міністерство освіти і науки України;

ІІІ місце – Міністерство молоді та спорту України.

 

Група "С"

І місце – Державна аудиторська служба України;

ІІ місце – Державна казначейська служба України;

ІІІ місце – Фонд державного майна України.

 

18 вересня на території туристичного комплексу "Пролісок" відбулися змагання з пейнтболу, в яких взяли участь 26 команд.

В змаганнях перемогу здобули:

 

Група "А"

І місце – Міністерство внутрішніх справ України;

ІІ місце – Державна служба України з надзвичайних ситуацій;

ІІІ місце – Державна пенітенціарна служба України.

 

Група "Б"

І місце – Міністерство фінансів України;

ІІ місце – Міністерство екології та природних ресурсів України;

ІІІ місце – Міністерство соціальної політики України.

 

Група "С"

І місце – Державна казначейська служба України;

ІІ місце – Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку;

ІІІ місце – Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

 

22 жовтня ц.р. за програмою Спартакіади пройшли змагання з боулінгу. В змаганнях взяли участь 29 команд. Перемогу вибороли такі команди:

 

Група "А"

І місце – Служба безпеки України

ІІ місце – Державна служба України з надзвичайних ситуацій;

ІІІ місце – Міністерство внутрішніх справ України;

 

Група "Б"

І місце – Міністерство освіти і науки України;

ІІ місце – Міністерство фінансів України;

ІІІ місце – Міністерство молоді та спорту України

 

Група "С"

І місце – Державна аудиторська служба України;

ІІ місце – Національний інститут стратегічних досліджень

ІІІ місце – Фонд державного майна України.

 

З 7 по 29 жовтня 2017 року за програмою Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади відбулися змагання з футзалу. В змаганнях взяли участь 27 команд. Перемогу вибороли команди:

Група "А":

І місце – Служба безпеки України;

ІІ місце – Міністерство оборони України;

ІІІ місце – Національна поліція України.

 

Група "Б":

І місце – Міністерство соціальної політики України;

ІІ місце – Апарат Верховної Ради України;

ІІІ місце – Міністерство молоді та спорту України.

 

Група "С":

І місце – Державна аудиторська служба України;

ІІ місце – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг;

ІІІ місце – Державна авіаційна служба України.

 

З 11 по 12 листопада 2017 року за програмою Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади відбулися змагання з шахів. В змаганнях взяли участь 19 команд з 38 шахістів, які представляли двадцять міністерств та інших органів державної влади. Переможцями стали:

 

Група "А":

І місце – Міністерство оборони України;

ІІ місце – Національна поліція України;

ІІІ місце – Служба безпеки України.

 

 

Група "Б":

І місце – Апарат Верховної Ради України;

ІІ місце – Міністерство фінансів України;

ІІІ місце – Міністерство юстиції України.

 

Група "С":

І місце – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг;

ІІ місце – Фонд державного майна України;

ІІІ місце – Державна аудиторська служба України.

 

2 – 3 грудня 2017 року за програмою Спартакіади відбулися змагання з волейболу. Вони стали останніми у рамках ХХ Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

В змаганнях взяли участь 21 команда. Перемогу вибороли:

 

Група "А":

І місце – Служба безпеки України;

ІІ місце – Міністерство оборони України;

ІІІ місце – Міністерство внутрішніх справ України.

 

Група "Б":

І місце – Міністерство молоді та спорту України;

ІІ місце – Міністерство енергетики та вугільної промисловості України;

ІІІ місце – Апарат Верховної Ради України.

Група "С":

І місце – Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів;

ІІ місце – Державна аудиторська служба України;

ІІІ місце – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

Комітет вітає команду у складі заступника керівника секретаріату Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Юрія Молоканова та керівника відділу Головного організаційного управління Євгенія Гальцева з перемогою у групі «В» шахового турніру ХХ Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. 

Парламентські шахісти продовжили успішний виступ футзальної команди Апарату Верховної Ради України, яка у жовтні цього року завоювала друге місце з футзалу на ХХ Спартакіаді серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Склад команди: ПАВЛЮК Павло Петрович, ФЕРЕНСБогдан Володимирович, КОРОБКА Андрій Анатолійович, ФРОЛОВ Павло Валерійович, НИЖНИК Костянтин Аркадійович, СИДОРЕНКО Ігор Михайлович, ПЕКІН Михайло Юрійович, САЛАМАХА Тимур Васильович, СЕГІН Василь Федорович, КРАВЧУК Олександр Миколайович, МІЩУК Дмитро Сергійович, УСОЛЬЦЕВ Сергій Євгенович.

Також вітаємо збірну команду з волейболу від Апарату Верховної Ради України за почесне третє місце. Склад команди: НИЖНИК Костянтин Аркадійович, КУНЕЦЬ Сергій Сергійович, ФРОЛОВ Павло Валерійович, КЕБА Ярослава Леонідівна, ШАПОВАЛОВА Кристина Сергіївна, ЗЕЛЕНЕЦЬКИЙ Артем Юрійович, КУРІНЕНКО Юлія Болеславівна ЗУБКО Станіслав Дмитрович, МОНАСТИРСЬКИЙ Денис Анатолійович.

 

Зичимо переможцям міцного здоров’я, майстерності, спортивних та життєвих перемог та здобутків, злагоди і добробуту та творчих успіхів і натхнення на ниві державної служби.