24 травня 14:44
Голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо вилучення державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» з переліку об’єктів державної власності, що підлягають приватизації в 2017-2020 роках. докладніше
16 травня 17:47
Комітет пропонує Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону про забезпечення охорони та захисту прав інтелектуальної власності УЄФА під час проведення фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року та фіналу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року в Україні, (реєстр. № 8335). докладніше
15 травня 09:00
Від імені Членів Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму та секретаріату Комітету щиро вітаємо Всіх Українців з Міжнародним днем сім’ї. докладніше
19 квітня 15:14
Комітет ухвалив рішення звернутись до Кабінету Міністрів України щодо проведення службового розслідування можливих фактів порушення законодавства, зазначених у депутатському запиті, стосовно виступу національної збірної України з легкої атлетики на Чемпіонаті світу у Бірмінгемі без національної символіки. докладніше
19 квітня 11:06
18 квітня 2018 року Комітет розглянув питання про результати аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених Міністерству молоді та спорту України на підготовку резерву і складу національних команд та забезпечення їх участі у міжнародних змаганнях, за матеріалами Рахункової Палати. докладніше
12 квітня 16:53
11 квітня 2018 року відбулося засідання Експертної ради з питань туризму та курортів при Комітеті Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму докладніше
04 квітня 14:31
Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону України про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність 1 групи у зв’язку з виконанням професійних обов'язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, (реєстр. №7537), поданий Кабінетом Міністрів України. докладніше
29 березня 18:31
29 березня 2018 року народний депутат України, голова підкомітету з питань оздоровлення та відпочинку дітей Олег Велікін взяв участь у засіданні Колегії Міністерства молоді та спорту України докладніше
05 грудня 2017, 16:15

З 16 вересня по 3 грудня ц.р. відбулася ХХ Спартакіада серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Організатором Спартакіади виступило Міністерство молоді та спорту України. Програма Спартакіади передбачала проведення змагань з 11 видів спорту: а саме: легка атлетика, міні-гольф, городковий спорт, риболовний спорт, пейнтбол, футзал, більярдний спорт «Пул», боулінг, настільний теніс, волейбол та шахи.

Комітетом з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму було сформовано із працівників Апарату Верховної Ради України команди для участі у зазначеній Спартакіаді.

Працівники Апарату Верховної Ради України взяли участь у змаганнях з шести видів спорту: легкої атлетики, пейнтболу, боулінгу, шахів, футзалу та волейболу.

Основними завданнями Спартакіади є впровадження фізичної культури у повсякденне життя державних службовців, активізація фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади, популяризація фізичної культури, її широке використання у загартуванні, оздоровленні, профілактиці захворювань, пропаганда здорового способу, розвиток найбільш популярних видів спорту.

Відповідно до умов проведення змагань учасники Спартакіади розподілялися на три групи: група “А” (команди “силових” структур); група “Б” (команди міністерств); група “С” (команди інших центральних органів виконавчої влади).

 

У перших змаганнях за програмою Спартакіади із легкої атлетики (легкоатлетичний крос) взяли участь 24 команди. Серед них перемогу здобули:

 

Група "А"

І місце – Міністерство оборони України;

ІІ місце – Адміністрація державної прикордонної служби України;

ІІІ місце – Національна поліція України;

 

Група "Б"

І місце – Міністерство фінансів України;

ІІ місце – Міністерство освіти і науки України;

ІІІ місце – Міністерство молоді та спорту України.

 

Група "С"

І місце – Державна аудиторська служба України;

ІІ місце – Державна казначейська служба України;

ІІІ місце – Фонд державного майна України.

 

18 вересня на території туристичного комплексу "Пролісок" відбулися змагання з пейнтболу, в яких взяли участь 26 команд.

В змаганнях перемогу здобули:

 

Група "А"

І місце – Міністерство внутрішніх справ України;

ІІ місце – Державна служба України з надзвичайних ситуацій;

ІІІ місце – Державна пенітенціарна служба України.

 

Група "Б"

І місце – Міністерство фінансів України;

ІІ місце – Міністерство екології та природних ресурсів України;

ІІІ місце – Міністерство соціальної політики України.

 

Група "С"

І місце – Державна казначейська служба України;

ІІ місце – Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку;

ІІІ місце – Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

 

22 жовтня ц.р. за програмою Спартакіади пройшли змагання з боулінгу. В змаганнях взяли участь 29 команд. Перемогу вибороли такі команди:

 

Група "А"

І місце – Служба безпеки України

ІІ місце – Державна служба України з надзвичайних ситуацій;

ІІІ місце – Міністерство внутрішніх справ України;

 

Група "Б"

І місце – Міністерство освіти і науки України;

ІІ місце – Міністерство фінансів України;

ІІІ місце – Міністерство молоді та спорту України

 

Група "С"

І місце – Державна аудиторська служба України;

ІІ місце – Національний інститут стратегічних досліджень

ІІІ місце – Фонд державного майна України.

 

З 7 по 29 жовтня 2017 року за програмою Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади відбулися змагання з футзалу. В змаганнях взяли участь 27 команд. Перемогу вибороли команди:

Група "А":

І місце – Служба безпеки України;

ІІ місце – Міністерство оборони України;

ІІІ місце – Національна поліція України.

 

Група "Б":

І місце – Міністерство соціальної політики України;

ІІ місце – Апарат Верховної Ради України;

ІІІ місце – Міністерство молоді та спорту України.

 

Група "С":

І місце – Державна аудиторська служба України;

ІІ місце – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг;

ІІІ місце – Державна авіаційна служба України.

 

З 11 по 12 листопада 2017 року за програмою Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади відбулися змагання з шахів. В змаганнях взяли участь 19 команд з 38 шахістів, які представляли двадцять міністерств та інших органів державної влади. Переможцями стали:

 

Група "А":

І місце – Міністерство оборони України;

ІІ місце – Національна поліція України;

ІІІ місце – Служба безпеки України.

 

 

Група "Б":

І місце – Апарат Верховної Ради України;

ІІ місце – Міністерство фінансів України;

ІІІ місце – Міністерство юстиції України.

 

Група "С":

І місце – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг;

ІІ місце – Фонд державного майна України;

ІІІ місце – Державна аудиторська служба України.

 

2 – 3 грудня 2017 року за програмою Спартакіади відбулися змагання з волейболу. Вони стали останніми у рамках ХХ Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

В змаганнях взяли участь 21 команда. Перемогу вибороли:

 

Група "А":

І місце – Служба безпеки України;

ІІ місце – Міністерство оборони України;

ІІІ місце – Міністерство внутрішніх справ України.

 

Група "Б":

І місце – Міністерство молоді та спорту України;

ІІ місце – Міністерство енергетики та вугільної промисловості України;

ІІІ місце – Апарат Верховної Ради України.

Група "С":

І місце – Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів;

ІІ місце – Державна аудиторська служба України;

ІІІ місце – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

Комітет вітає команду у складі заступника керівника секретаріату Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Юрія Молоканова та керівника відділу Головного організаційного управління Євгенія Гальцева з перемогою у групі «В» шахового турніру ХХ Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. 

Парламентські шахісти продовжили успішний виступ футзальної команди Апарату Верховної Ради України, яка у жовтні цього року завоювала друге місце з футзалу на ХХ Спартакіаді серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Склад команди: ПАВЛЮК Павло Петрович, ФЕРЕНСБогдан Володимирович, КОРОБКА Андрій Анатолійович, ФРОЛОВ Павло Валерійович, НИЖНИК Костянтин Аркадійович, СИДОРЕНКО Ігор Михайлович, ПЕКІН Михайло Юрійович, САЛАМАХА Тимур Васильович, СЕГІН Василь Федорович, КРАВЧУК Олександр Миколайович, МІЩУК Дмитро Сергійович, УСОЛЬЦЕВ Сергій Євгенович.

Також вітаємо збірну команду з волейболу від Апарату Верховної Ради України за почесне третє місце. Склад команди: НИЖНИК Костянтин Аркадійович, КУНЕЦЬ Сергій Сергійович, ФРОЛОВ Павло Валерійович, КЕБА Ярослава Леонідівна, ШАПОВАЛОВА Кристина Сергіївна, ЗЕЛЕНЕЦЬКИЙ Артем Юрійович, КУРІНЕНКО Юлія Болеславівна ЗУБКО Станіслав Дмитрович, МОНАСТИРСЬКИЙ Денис Анатолійович.

 

Зичимо переможцям міцного здоров’я, майстерності, спортивних та життєвих перемог та здобутків, злагоди і добробуту та творчих успіхів і натхнення на ниві державної служби.