Повідомлення

Перейти до розділу
10 жовтня 17:12
16 листопада 2019 року з 10:00 до 20:00 Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту проводитиме ХІІ тенісний турнір серед народних депутатів України усіх скликань на Кубок Верховної Ради України.  
Місце проведення: Готельно-розважальний комплекс «Olympic Village»
(Новообухівське шосе, Олімпійська, 1).
докладніше
01 жовтня 17:16
Склад підкомітетів Комітету з питань молоді і спорту (станом на 30.09.2019 р.) докладніше
17 жовтня 16:06
Комітет пропонує Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (щодо заохочення роботодавців до працевлаштування молоді)», (реєстр. № 1160). докладніше
17 жовтня 15:42
Комітет з питань молоді і спорту пропонує Верховній Раді України прийняти за основу та в цілому проект Постанови Верховної Ради України «Про питання термінового вжиття заходів для забезпечення захисту прав та інтересів дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів», (реєстр. № 2117), з урахуванням пропозицій Комітету. докладніше
11 жовтня 17:41
Сьогодні Заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Василь Мокан і Секретар Комітету Григорій Суркіс взяли участь у нагородженні переможців та призерів фінального етапу Кубку Героїв АТО з футболу. докладніше
10 жовтня 16:57
Сьогодні заступник Голови Комітету - голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету Василь Мокан провів особистий прийом громадян. докладніше
10 жовтня 13:42
Інтерв'ю Голови Комітету Андрія Кожем'якіна на телеканалі "РАДА" (обговорення питань молодіжної політики та спорту), ВІДЕО докладніше
09 жовтня 15:13
8 жовтня 2019 року відбулося засідання «круглого столу» на тему: "Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики". докладніше
09 жовтня 13:15
Стратегія розвитку молодіжної політики в Україні до 2030 року (Презентація) посилання...
04 жовтня 12:02
Верховна Рада України ухвалила Постанову «Про деякі питання забезпечення ефективної підготовки та участі національних збірних команд України у ХХХІІ Олімпійських та XVI Паралімпійських іграх 2020 року, прийнявши її за основу та в цілому. докладніше
01 липня 2019, 18:03

УКРАЇНА НА 3 МІСЦІ В МЕДАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГОР-2019 (М. МІНСЬК, БІЛОРУСЬ).

 

З 21 червня по 30 червня в Мінську проходили Європейські ігри-2019.

В ході змагань боротьбу за медалі вели представники 50 країн. Всього було розіграно 200 комплектів нагород в 23 дисциплінах.

Збірну України в Мінську представляли 198 спортсменів у всіх п'ятнадцяти видах спорту і двадцяти двох дисциплінах.

За підсумками змагань у скарбниці нашої країни 51 нагорода: 16 золотих медалей, 17 – срібних та 18 – бронзових і підсумкове третє місце в медальному заліку.

 

Щиро вітаємо наших переможців та призерів Європейських ігор-2019 і бажаємо не зупинятись на досягнутому і надалі бути лідерами!

 

Всі медалі збірної України на ІІ Європейських іграх в Мінську

ПІП

МІСЦЕ

ВИД СПОРТУ

 

1

Даниленко Данила
Мельник Тетяна
Сеника Станіслав
Рижикова Анна

1 місце

Легка атлетика

4х400

2

Гуцол Євген
Ляхова Ольга
Олексій Поздняков
Качур Яна

1 місце

Легка атлетика

Змішана комбінована естафета

3

Верняєв Олег

1 місце

Гімнастика

Бруса

4

Бачинська Анастасія

1 місце

Гімнастика

Вільні вправи

5

Зантарая Георгій

1 місце

Дзюдо

до 66 кг

6

Білодід Дар'я

1 місце

Дзюдо

до 48 кг

7

 Вихрист Віктор

1 місце

Бокс

понад 91 кг

8

Хижняк Олександр

1 місце

Бокс

до 75 кг

9

Повх Марія
Кукліновська Людмила

1 місце

Веслування на байдарках та каное

К2-200м

10

Соловей Ганна

1 місце

Велотрек

гонка за очками 25 км

11

Ткач Юлія

1 місце

Боротьба вільна

до 62 кг

12

Беленюк Жан

1 місце

Боротьба греко-римська

до 87 кг

13

Серьогіна Аніта

1 місце

Карате

Куміте до 61 кг

14

Горуна Станіслав

1 місце

Карате

Куміте до 75 кг

15

Сапсай Анстасія

1 місце

Самбо

понад 80 кг

16

Гуцол Євген 800м
Ляхова Ольга 600м
Поздняков Олексій 400м
Качур Яна 200м
Даниленко Данило 400м
Мельник Тетяна 400м
Рижикова Анна 400м
Полотицина Анна 100м/б
Бех-Романчук Марина стрибки у довжину
Бондаренко Богдан стрибки у висоту
Гацько-Федусова Ганна метання спису
Логвиненко Аліна 400м
Миронець Олег 400м
Прищепа Наталія 600м
Проценко Андрій стрибки у висоту
Сеник Станіслав 400м
Смелик Сергій 100м
Стуй Христина 100м
Шаматрин Артем 100м/б
Черномаз Богдан 100м/б

1 місце

Легка атлетика

Комбінова естафета у командні першості

17

Новікова Анастасія

2 місце

Самбо

до 48 кг

18

Сайко Олена

2 місце

Самбо

до 64 кг

19

Омельчук Олег

2 місце

Стрільба

Стрільба з пневматичного пістолета 10 м

20

Плотіцина Ганна

2 місце

Легка атлетика

100 м з/б

21

Москальова Катерина

2 місце

Самбо

до 68 кг

22

Возняк Анастасія
Довженко Тетяна
Бихно Аліна
Юзьвяк Валерія
Мижерицька Діана

2 місце

Художня гімнастика

Групові вправи

23

Давиденко Антон
Просторов Микола

2 місце

Батут

Сінхронні стрибки на батуті

24

Малькова Світлана
Кийко Марина

2 місце

Батут

Сінхронні стрибки на батуті

25

Сиромятников Олександр
Кухарик Олег

2 місце

Веслування на байдарках та каное

К2-1000м

26

Вандюк Юрій
Рибачок Андрій

2 місце

Веслування на байдарках та каное

С2-1000м

27

Хавалджи Юлія

2 місце

Боротьба вільна

до 53 кг

28

Лівач Оксана

2 місце

Боротьба вільна

до 50 кг

29

Верняєв Олег

2 місце

Гімнастика

Багатобормтво

30

Верняєв Олег

2 місце

Гімнастика

Кінь

31

Буценко Микола

2 місце

Бокс

до 56 кг

32

Терлюга Анжелика

2 місце

Карате

Куміте до 55 кг

33

Старікова Олена

2 місце

Велоспорт

Трек гіт  500 м

34

Смаль Наталія

3 місце

Самбо

до 72 кг

35

Ковальська Галина

3 місце

Самбо

до 80 кг

36

Бех-Романчук Марина

3 місце

Легка атлетика

Стрибки у довжину

37

Бондаренко Богдан

3 місце

Легка атлетика

Стрибки у висоту

38

Пахнюк Петро

3 місце

Гімнастика

Вільні вправи

39

Радівілов Ігор

3 місце

Гімнастика

Кільця

40

Радівілов Ігор

3 місце

Гімнастика

Опорний стрибок

41

Варінська Діана

3 місце

Гімнастика

Багатоборство

42

Варінська Діана

3 місце

Гімнастика

Колода

43

Нікольченко Влада

3 місце

Художня гімнастика

Обруч

44

Нікольченко Влада

3 місце

Художня гімнастика

М'яч

45

Хоцяновський Олександр

3 місце

Боротьба вільна

до 125 кг

46

Черкасова Алла

3 місце

Боротьба вільна

до 68 кг

47

Оганесян Гор

3 місце

Боротьба вільна

до 65 кг

48

Барабанов Євген

3 місце

Бокс

до 69 кг

49

Коростильов Павло
Костевіч Олена

3 місце

Стрільба кульова

Змішані команди м/п 25 м

50

Чоботар Валерій

3 місце

Карате

Куміте до 84 кг

51

Мельник Галина

3 місце

Карате

Куміте до 68 кг