Національна дефлімпійська збірна України розпочала перший змагальний з «золота» в дебютному виді спорту - велоспорті. Чемпіонкою у спринті на дистанції 1000м стала Топчанюк Єлизавета.

Національна дефлімпійська збірна з карате яскраво завершила перший змагальний день Дефлімпіади-2021: 3 золоті та 2 срібні нагороди!

Золоті медалі здобули: Карина Янчук (куміте, вагова категорія 68 кг), Олександр Махно (куміте, вагова категорія 84 кг) Олександр Черняєв (ката).

Срібні нагороди: ката командна чоловіки- Олександр Кальник, Олександр Черняєв, Олександр Тритяк, а також Микола Пантюшин (куміте, вагова категорія 84 кг).

А національна дефлімпійська збірна команда з плавання поставила яскраву крапку сьогоднішнього першого змагального дня: 2 золоті та 1 бронзова медалі!

Золоті медалі вибороли: Султанов Ілля ( 50 м батерфляй), а також чоловіча естафета 4х100 м вільним стилем - Зіненко Іван, Карниш Артем, Адамович Владислав, Якубовський Ростислав, Литвиненко Олексій, Султанов Ілля, Коломієць Олексій, Дудник Максим.

Бронзову медаль завоювала Терещенко Ірина - 200 м комплексним плаванням.

У підсумку, Україна у перший день змагань Дефлімпіади виборола 6 золотих, 2 срібні та 1 бронзову медалі!

Вітаємо наших Дефлімпіців, вперед за новими перемогами!