Підбірка #спортивніуспіхи:

Спортивна боротьба

Жіноча збірна України з боротьби здобула командний Кубок світу на змаганнях в американському Коралвілі. Наші борчині на шляху до переможного п'єдисталу перемогли команди Монголії та Японії, а у фіналі здолали китаянок!

Футзал

Українська молодіжна збірна з футзалу (U-19) вийграла товариський турнір "Visegrad Cup-2022", обігравши збірні Чехії (4:2) та Угорщини (2:1).

Хокей

Три перемоги підряд! На молодіжному чемпіонаті світу (U20) з хокею українські хокеїсти здолали збірні команди Італії (4:0), ????????Польщі (5:2) та Естонії (3:2). В активі "синьо-жовтих" 9 очок і перша позиція у групі. Сьогодні наша збірна зіграє із командою ????????Республіки Корея.

Важка атлетика

Українки здобувають нові медалі на Чемпіонаті світу-2022 з важкої атлетики у ????????Боготі. Одразу дві українки зійшли на п'єдестал у ваговій категорії до 81 кг - Ірина Деха здобула "золото", а Аліна Марущак - "срібло".

Лижна акробатика

На Кубку Європи з лижної акробатики у ????????фінському місті Рука Олександр Окіпнюк виграв ????золоту медаль, а двоє українських фристайлістів Дмитро Котовський та Максим Кузнєцов відповідно ????"срібло" та "бронзу".

"І головне: Не забувайте підтримувати нашу головну команду - Збройні Сили України!", - резюмує Василь Мокан.