На змаганнях, що завершилися у Саудівській Аравії, українці здобули 53 медалі (21 золоту, 17 срібних, 15 бронзових) і посіли перше місце і у медальному заліку, і за кількістю нагород. Другими стали господарі змагань, збірна Саудівської Аравії (51 медаль), на третьому місці — команда Казахстану (48 медалей).

У заключний день змагань World Combat Games 2023 нашу скарбничку поповнили представники французького боксу Сават та таїладського боксу Муей Тай:

«Срібло»: Юрій Зубчук (французький бокс Сават, комбат, до 85 кг); Олег Приймачов (таїландський бокс Муей Тай, до 91 кг).

«Бронза»: Олександр Братчиков (французький бокс Сават, комбат, до 70 кг); Анастасія Михайленко (таїландський бокс Муей Тай, до 48 кг).

Вітаємо наших спортсменів і тренерів з блискучим результатом!

Джерело: Міністерство молоді та спорту України