Головна > Текстові публікації > Законопроектна робота > Законопроекти на розгляді Комітету > Висновки до законопроектів, стосовно яких Комітет не є головним
11 жовтня 2013, 14:37

Висновок на проект Постанови про заслуховування інформації Кабінету Міністрів України щодо здійснення державних витрат, пов'язаних з підготовкою та проведенням фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні (реєстр. № 1223)

Висновок на проект Постанови про заслуховування інформації Кабінету Міністрів України щодо здійснення державних витрат, пов'язаних з підготовкою та проведенням фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, (р. № 1223)

 

Голові Комітету з питань економічної політики

ІВАНЧУКУ А.В.

 

Шановний Андрію Володимировичу!

 

Комітет на своєму засіданні розглянув проект Постанови про заслуховування інформації Кабінету Міністрів України щодо здійснення державних витрат, пов'язаних з підготовкою та проведенням фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, (р. № 1223), поданий народними депутатами України Томенком М.В. та Міщенком С.Г., та, зважаючи на необхідність аналізу ефективності використання коштів, виділених для підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні, прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України розглянути  проект Постанови в першому читанні та прийняти його за в цілому.

 

З повагою,

 

Голова Комітету                                                                 А. ПАЛАТНИЙ