04 жовтня 12:38
Заступник Голови Комітету, голова підкомітету з питань фізичної культури та спорту Денис Силантьєв взяв участь в урочистих проводах збірної команди України на ІІІ літні юнацькі Олімпійські ігри. докладніше
04 жовтня 11:25
Голова підкомітету питань молодіжної політики, сім’ї та дитинства Іван Спориш провів особистий прийом громадян докладніше
27 вересня 09:33
Вітання з Всесвітнім Днем туризму та Днем туризму в Україні! докладніше
25 вересня 09:50
Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму розглянув проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» (реєстр. № 9000), поданий Кабінетом Міністрів України, та надіслав свої пропозиції до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України. докладніше
19 вересня 11:06
Комітет розглянув питання про результати аналізу ефективності реалізації Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, за матеріалами Рахункової палати України. докладніше
10 вересня 18:21
Голова Комітету Артур Палатний взяв участь у святкуванні дня фізичної культури та спорту докладніше
10 вересня 17:46
Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу та в цілому проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реєстрації шлюбу громадян, що проживають на тимчасово окупованій території (реєстр. № 8400), поданий народними депутатами України Гопко Г. М., Юринець О. В., Кишкарем П. М., Артюшенком І. А. докладніше
07 вересня 15:20
Вітання з Днем фізичної культури та спорту докладніше
01 березня 2018, 14:46

Голова Комітету Артур Палатний та члени Комітету взяли участь в урочистій церемонії проводів Національної паралімпійської збірної команди України на ХІІ зимові Паралімпійські ігри 2018 року.

 

28 лютого 2018 року відбулася урочиста церемонія проводів олімпійської збірної України на ХІІ зимові Паралімпійські ігри, що з 9 по 18 березня цього року відбудуться в місті Пхьончхан (Республіка Корея).

Привітання паралімпійській збірній висловили Голова Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Віце-прем'єр-міністр В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник Глави Адміністрацїі Президента України Ростислав Павленко, відомі паралімпійці та інші представники спортивної громадськості.

Голова Комітету Артур Палатний зачитав текст вітання від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Артур Палатний зазначив, що паралімпійці уже сьогодні є Людьми з великої літери, адже вони, незважаючи на всі труднощі, змогли піднятися на спортивну арену і досягти високих результатів.

А. Палатний висловив впевненість, що блискучі виступи паралімпійців на зимових Паралімпійських іграх цього року продемонструють всьому світові зразки надлюдських можливостей, справжньої витримки, волі та мужності, засвідчивши великі перспективи вітчизняного спорту. Сподіваюсь, що наш національний гімн щодня лунатиме на корейських спортивних майданчиках.

«Мільйони українців вболіватимуть за кожного з вас і чекатимуть на вагомі результати, а досягнуті вами успіхи стануть зразком у вихованні нової плеяди талановитих спортсменів, підтвердять незламність українського духу та зміцнять авторитет нашої держави у світовому співтоваристві», - підкреслив Голова Комітету.

Подякував тренерам, менеджерам та іншим фахівцям – усім, хто доклав своїх сил до підготовки та участі наших спортсменів у зимових Паралімпійських іграх.

Голова Комітету побажав всім міцного здоров'я, доброї вдачі, невичерпної енергії, успішного втілення своїх мрій, нового досвіду та видатних звершень в ім’я України.

В цей святковий спортивний вечір своїми прекрасними музичними номерами та виступами гостей свята вітали українські артисти.

21 український спортсмен з інвалідністю та 10 спортсменів-лідерів Національної паралімпійської збірної команди України візьмуть участь у трьох видах спорту (лижні перегони, біатлон, гірськолижний спорт) із шести представлених на Іграх в Пхьончхані.