21 січня 14:45
11 лютого 2019 року о 14.30 год. у конференц-залі (вул. Грушевського, 5) відбудуться комітетські слухання на тему: «Захист прав та інтересів дитини в цивільному процесі». докладніше
18 січня 15:34
16 січня цього року в Комітеті з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Щодо ситуації, що склалася на туристичному ринку в зв’язку з прийняттям змін до статті 268 Податкового кодексу України». посилання...
18 січня 14:32
Звіт про роботу Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму протягом 2018 року. докладніше
18 січня 13:09
План роботи Комітету на десяту сесію Верховної Ради України VIII скликання. посилання...
22 грудня 13:50
Комітет Верховної Ради України рекомендує Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прав чоловіків, які виховують дітей без матерів (одиноких батьків), на рівні з правами одиноких матерів, (реєстр. № 8204), з врахуванням при його підготовці до другого читання окремих положень проекту Закону (реєстр. № 8204-1). докладніше
14 грудня 17:07
Сьогодні Голова Комітету Артур Палатний нагородив грамотами переможців та призерів чемпіонатів світу та Європи зі змішаних єдиноборств ММА, що відбулися у Королівстві Бахрейн, Іспанії та Румунії. докладніше
10 грудня 16:28
З 8 по 9 грудня в Києві, в Будинку фізичної культури та спорту Міністерства внутрішніх справ України, проходив перший чемпіонат України з національного виду спорту рукопаш гопак. докладніше
07 грудня 11:39
ДВАДЦЯТИП’ЯТИМЕТРОВИМ І П’ЯТДЕСЯТИМЕТРОВИМ БАСЕЙНАМ В УКРАЇНІ БУТИ! докладніше
01 березня 2018, 14:46

Голова Комітету Артур Палатний та члени Комітету взяли участь в урочистій церемонії проводів Національної паралімпійської збірної команди України на ХІІ зимові Паралімпійські ігри 2018 року.

 

28 лютого 2018 року відбулася урочиста церемонія проводів олімпійської збірної України на ХІІ зимові Паралімпійські ігри, що з 9 по 18 березня цього року відбудуться в місті Пхьончхан (Республіка Корея).

Привітання паралімпійській збірній висловили Голова Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Віце-прем'єр-міністр В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник Глави Адміністрацїі Президента України Ростислав Павленко, відомі паралімпійці та інші представники спортивної громадськості.

Голова Комітету Артур Палатний зачитав текст вітання від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Артур Палатний зазначив, що паралімпійці уже сьогодні є Людьми з великої літери, адже вони, незважаючи на всі труднощі, змогли піднятися на спортивну арену і досягти високих результатів.

А. Палатний висловив впевненість, що блискучі виступи паралімпійців на зимових Паралімпійських іграх цього року продемонструють всьому світові зразки надлюдських можливостей, справжньої витримки, волі та мужності, засвідчивши великі перспективи вітчизняного спорту. Сподіваюсь, що наш національний гімн щодня лунатиме на корейських спортивних майданчиках.

«Мільйони українців вболіватимуть за кожного з вас і чекатимуть на вагомі результати, а досягнуті вами успіхи стануть зразком у вихованні нової плеяди талановитих спортсменів, підтвердять незламність українського духу та зміцнять авторитет нашої держави у світовому співтоваристві», - підкреслив Голова Комітету.

Подякував тренерам, менеджерам та іншим фахівцям – усім, хто доклав своїх сил до підготовки та участі наших спортсменів у зимових Паралімпійських іграх.

Голова Комітету побажав всім міцного здоров'я, доброї вдачі, невичерпної енергії, успішного втілення своїх мрій, нового досвіду та видатних звершень в ім’я України.

В цей святковий спортивний вечір своїми прекрасними музичними номерами та виступами гостей свята вітали українські артисти.

21 український спортсмен з інвалідністю та 10 спортсменів-лідерів Національної паралімпійської збірної команди України візьмуть участь у трьох видах спорту (лижні перегони, біатлон, гірськолижний спорт) із шести представлених на Іграх в Пхьончхані.