14 серпня 17:30
ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ГО ВФСТ "КОЛОС" ГОЛІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, РАЙОННИХ РАД, ГОЛІВ ТА СТАРОСТ ОТГ 2018 РОКУ. ПІДСУМКИ докладніше
24 липня 17:42
Вітаємо Заступника Голови Комітету Дениса Силантьєва з перемогою в своїй віковій категорії у запливі дистанцією 6,5 км!!! докладніше
16 липня 18:25
13 липня відбулись комітетські слухання на тему: «Доступ молоді до вищої освіти в Україні». посилання...
16 липня 16:57
Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Верховній Раді України за результатами розгляду в першому читанні проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення соціального захисту дітей, (реєстр. № 7217), поданий Кабінетом Міністрів України, повернути на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи.
докладніше
16 липня 16:47
15 липня 2018 року у залі засідань Верховної Ради України відбулось закриття ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької – військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») – «Джура 2018 : Наддніпрянська січ». докладніше
13 липня 12:21
Звіт про роботу Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму протягом восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. докладніше
13 липня 09:27
Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу та в цілому Проект Постанови про невідкладні заходи щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, (реєстр. № 8546). докладніше
06 липня 16:08
Інформаційне повідомлення про комітетські слухання на тему: «Захист дітей, які перебувають у зоні воєнних дій і збройних конфліктів, та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів». посилання...
01 березня 2018, 14:46

Голова Комітету Артур Палатний та члени Комітету взяли участь в урочистій церемонії проводів Національної паралімпійської збірної команди України на ХІІ зимові Паралімпійські ігри 2018 року.

 

28 лютого 2018 року відбулася урочиста церемонія проводів олімпійської збірної України на ХІІ зимові Паралімпійські ігри, що з 9 по 18 березня цього року відбудуться в місті Пхьончхан (Республіка Корея).

Привітання паралімпійській збірній висловили Голова Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Віце-прем'єр-міністр В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, заступник Глави Адміністрацїі Президента України Ростислав Павленко, відомі паралімпійці та інші представники спортивної громадськості.

Голова Комітету Артур Палатний зачитав текст вітання від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Артур Палатний зазначив, що паралімпійці уже сьогодні є Людьми з великої літери, адже вони, незважаючи на всі труднощі, змогли піднятися на спортивну арену і досягти високих результатів.

А. Палатний висловив впевненість, що блискучі виступи паралімпійців на зимових Паралімпійських іграх цього року продемонструють всьому світові зразки надлюдських можливостей, справжньої витримки, волі та мужності, засвідчивши великі перспективи вітчизняного спорту. Сподіваюсь, що наш національний гімн щодня лунатиме на корейських спортивних майданчиках.

«Мільйони українців вболіватимуть за кожного з вас і чекатимуть на вагомі результати, а досягнуті вами успіхи стануть зразком у вихованні нової плеяди талановитих спортсменів, підтвердять незламність українського духу та зміцнять авторитет нашої держави у світовому співтоваристві», - підкреслив Голова Комітету.

Подякував тренерам, менеджерам та іншим фахівцям – усім, хто доклав своїх сил до підготовки та участі наших спортсменів у зимових Паралімпійських іграх.

Голова Комітету побажав всім міцного здоров'я, доброї вдачі, невичерпної енергії, успішного втілення своїх мрій, нового досвіду та видатних звершень в ім’я України.

В цей святковий спортивний вечір своїми прекрасними музичними номерами та виступами гостей свята вітали українські артисти.

21 український спортсмен з інвалідністю та 10 спортсменів-лідерів Національної паралімпійської збірної команди України візьмуть участь у трьох видах спорту (лижні перегони, біатлон, гірськолижний спорт) із шести представлених на Іграх в Пхьончхані.