Повідомлення

Перейти до розділу
14 червня 13:17
Реєстрація на XXIІ Спартакіаду серед державних службовців міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Організатором Спартакіади виступає: Міністерство молоді та спорту України. Програма Спартакіади передбачає проведення змагань з 13 видів спорту, а саме: легка атлетика (легкоатлетичний крос), пейнтбол, риболовний спорт, городковий спорт, футзал, волейбол, боулінг, настільний теніс, більярдний спорт «Пул» та «Піраміда», стрільба кульова, шахи, сквош. Відповідальна особа в Апараті Верховної Ради України – Товстенко Володимир Миколайович, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму (тел.: 255-31-24, e-mail: tovstenko@rada.gov.ua)

посилання...
14 червня 13:42
13 червня 2019 року Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму провів комітетські слухання на тему: «Соціальний захист молоді та інших вразливих категорій населення».
посилання...
07 червня 16:38
Інформація про зустріч голови підкомітету з питань молодіжної політики, сім'ї та дитинства Спориша І.Д. з учасницею Програми «Державотворець» Матер’ян Естер докладніше
04 червня 15:36
Інформація Державної судової адміністрації України щодо розгляду справ про адміністративні правопорушення посилання...
25 травня 11:41
22-24 травня 2019 року на Київщині, на території «Пластового вишкільного центру» Бучанської міської ради, відбувався ІІІ Міжнародний форум молодіжних центрів «Від ініціативи – до дії», організований Міністерством молоді та спорту України в партнерстві з Київською облдержадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. докладніше
20 травня 10:05
Заступник Голови Комітету Денис Силантьєв взяв участь в урочистих заходах, присвячених святкуванню Олімпійського дня. докладніше
16 травня 09:46
Комітет пропонує Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини, (реєстр. №10134). докладніше
15 травня 17:24
Сьогодні Перший заступник Голови Комітету Микола Величкович зустрівся з учнями спеціалізованої школи № 115 ім. І. Огієнка м. Києва. докладніше
24 квітня 19:01
24 квітня 2019 року на запрошення Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова з робочим візитом Комітет відвідав Державне підприємство «Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа». докладніше
20 травня 2019, 10:05

Заступник Голови Комітету Денис Силантьєв взяв участь в урочистих заходах, присвячених святкуванню Олімпійського дня.

 


18 травня 2019 року на столичній Оболонській набережній традиційно відбулося святкування Олімпійського дня та відзначення дати заснування Міжнародного Олімпійського комітету.

 

В заході взяли участь призер Олімпійських ігор з плавання, заступник Голови Комітету- голова підкомітету з питань фізичної культури і спорту Денис Силантьєв, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, Олімпійський чемпіон, директор департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Вадим Гутцайт та президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

На Олімпійський день традиційно завітали уславлені українські олімпійці, зокрема: Наталія Добринська, Олександр Абраменко, Ольга Саладуха, Валерій Андрійцев, Олена Підгрушна, Юлія Джима, Георгій Зантарая, Кеджау Ньябалі, Владислав Гераскевич та інші відомі атлети.

Учасники Олімпійського Дня мали змогу долучитися до активностей на різноманітних локаціях: спробувати власні сили у електронному баскетболі та шахах, настільних тенісі та хокеї, бадмінтоні, на власні очі побачити незвичайні човни-дракони під час показових виступів з драгонботу, відкрити для себе нову дисципліну – кануполо та багато іншого, що дозволило присутнім зануритися у яскравий та захоплюючий світ спорту, отримати цікаві призи та сувеніри.

До ювілейної дати – 125-річчя Міжнародного олімпійського комітету – програма Олімпійського дня мала насичену бігову програму, розраховану на дітей, любителів та професіоналів. Кожен охочий відчув себе справжнім олімпійцем, пробігши разом з уславленими спортсменам.

Також, заступник Голови Комітету Денис Силантьєв разом з Сергієм Бубкою та іншими учасниками заходу пробігли дистанцію "Олімпійська миля" – (1 600 м).

Бігову програму завершила дистанція – 3 км, де переможці були урочисто відзначені медалями та цінними призами. Крім того, комплекти олімпійських подарунків від організаторів і спонсорів чекали на бігунів кожної з дистанцій, які успішно дісталися фінішу, незалежно від результату.