26 травня 2023 року об 11:00 відбулося онлайн - засідання Комітету з питань молоді і спорту з таким порядком денним:

Опубліковано 16 травня 2023, о 16:10
 

1. Про виконання Міністерством молоді та спорту України Закону України «Про основні засади молодіжної політики».

2. Щодо дотримання законодавства Міністерством молоді та спорту України при виключенні спортсменів-паралімпійців зі складу національної збірної команди з визнаних в Україні видів спорту осіб з інвалідністю.

3. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа в галузі освіти, (реєстр. № 9231, н.д. Приходько Н.І. та інші).

4. Проект Закону про внесення змін до статті 16-1 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо визначення кола осіб, які відносяться до членів сім’ї загиблого для отримання одноразової грошової допомоги (реєстр. № 9232, н.д. Гончаренко О.О.).

5. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення повноважень суб’єктів забезпечення цивільного захисту, удосконалення законодавства з питань захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій, організації та проведення евакуації населення, забезпечення охорони життя та здоров’я громадян (реєстр. № 9274, н.д. Бондаренко О.В.).

6. Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків (реєстр. № 9036, КМУ).

7. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей використання відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами (реєстр. № 9271, н.д. Бардіна М.О.).

8. Різне.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку