Ваші запитання

Часті запитання
1. Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, хто і відповідно якого документу має надавати довідку про розміри середньомісячного сукупного доходу в розрахунку на кожного члена сімї за попередні шість місяців відповідно до п. 9.3 та 9.4 Методики обчислення сукупного доходу сім''ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженої наказом МІНПРАЦІ ТА СОЦПОЛІТИКИ, МІНЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ, МІНФІНА, ДЕРЖКОМСТАТУ, ДЕРЖКОМІТЕТУ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ від 15.11.2001 486/202/524/455/3370, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 7 лютого 2002 р. за 112/6400 Бо, в Житомирському ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області кажуть, що такої довідки у них немає у переліку послуг, та й у вищезазначеному наказі не йдеться, що саме вони ії надають. Дякую, Олеся Гулько    
Автор:   Гулько Олеся
Текст запитання:  Прошу розяснити
2. Доброго дня! Прошу Вашої допомоги у вирішенні питання стосовно отримання допомоги по догляду за дитиною по досягненні нею трирічного віку. Я- громадянка України, проживала останні три роки в Республіці Білорусь будучи заміжньої за громадянином РБ. Мій чоловік виявив бажання жити в Україні і на даний момент ми переїжджаємо. Тепер постало питання про щомісячну виплату моїй дитині, яка народилася 20.03.2015 в м. Мінськ та отримувала виплати також у Мінську. Не претендую на виплати по народженні і вагітності, лише на щомісячну виплату, яка на даний період часу становить, якщо я не помиляюся, 860 гривень. В місцевому органі соціального захисту населення за місцем проживання мені відмовили давати перелік документів для подання на допомогу. Це є законно? Я дійсно тепер, переїхавши до України, не зможу отримувати щомісячну виплату і чому? З моменту виїзду з Республіки Білорусь держава припиняє виплачувати щомісячну допомогу і надає документ, у якому зазначена дата останньої виплати. Отже моя дитина нічого не отримуватиме, тут, в Україні? Буду дуже вдячна за допомогу і чекатиму відповіді!    
Автор:   Буто Ілона Юріївна
Текст запитання:  Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
3. Доброї пори доби! Вас турбує представник групи студентів Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка. Група студентів до 45 осіб бажає взяти участь в наступних парламентських слуханнях Комітету з питань сім''''ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Група студентів просить дати відповідь, чи буде письмове звернення від Інституту прийняте в разі його подання, а також повідомити дату та тему наступного парламентського слухання Комітету з питань сім''''ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Дуднік Іван, студент 1 курсу спеціальності міжнародні відносини ІМВ КНУ ім. Тараса Шевченка. Дякую.    
Автор:   Дуднік Іван Романович
Текст запитання:  Чи можна групі студентів взяти участь в наступних парламентських слуханнях?

Додати своє запитання: