Головна > Текстові публікації

Повідомлення

Перейти до розділу
26 лютого 17:41
Підтримуємо Українську Армію! (єПідтримка) докладніше
24 травня 16:52
18 травня 2022 року Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту на своєму засіданні розглянув питання: «Щодо розширення напрямків використання коштів Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в умовах воєнного стану та під час відновлення України після закінчення війни». докладніше
24 травня 12:57
Українські спортсмени в надскладних умовах, продовжують виборювати нагороди міжнародних змагань. Впродовж трьох місяців війни, українські атлети здобули: докладніше
24 травня 12:53
Російські та білоруські клуби відсторонені від участі в Лізі чемпіонів з баскетболу повідомила на офіційному сайті турніру пресслужба Міжнародної федерації баскетболу (FIBA). докладніше
24 травня 10:26
«Діти, яких евакуювали в безпечні місця, будуть під захистом відповідальних осіб до возз’єднання з родиною», - народний депутат України, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Ірина Борзова. докладніше
23 травня 18:34
Народний депутат України, Голова Комітету з питань молоді і спорту Андрій Кожем'якін про питання щодо затвердження Указу Президента про продовження мобілізації.  "Сьогодні у нас воюють з ворогом у Збройних Силах України більш як 700 тисяч чоловік, але я знаю, що більш як 150 тисяч уже воюють або готові воювати в спротиві або в партизанському русі", - сказав А. Кожем'якін. посилання...
23 травня 18:08
«Треба зробити все необхідне, щоб відновити чемпіонат країни», - інтерв'ю народного депутата України, секретаря Комітету з питань молоді і спорту, почесного члена УЄФА Григорія Суркіса. докладніше
23 травня 16:21
Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту звертається до країн «великої сімки», членів Європейського Союзу щодо невідкладного запровадження нового пакету санкцій проти російської федерації, насамперед, щодо відмови від купівлі російського палива. докладніше
23 травня 13:26
«Останній мій пост щодо допуску росіян до роботи у сесії МОК набув значного резонансу у ЗМІ та серед спортивної спільноти. Тому вважаю за потрібне додатково роз’яснити ситуацію, щоб не було якихось двояких трактувань чи маніпуляцій», - народний депутат України, голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха. докладніше

Текстові публікації

24 травня 2022, 16:52

18 травня 2022 року Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту на своєму засіданні розглянув питання: «Щодо розширення напрямків використання коштів Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в умовах воєнного стану та під час відновлення України після закінчення війни».

докладніше
24 травня 2022, 12:57

Українські спортсмени в надскладних умовах, продовжують виборювати нагороди міжнародних змагань. Впродовж трьох місяців війни, українські атлети здобули:

докладніше
24 травня 2022, 12:53

Російські та білоруські клуби відсторонені від участі в Лізі чемпіонів з баскетболу повідомила на офіційному сайті турніру пресслужба Міжнародної федерації баскетболу (FIBA).

докладніше
24 травня 2022, 10:26

«Діти, яких евакуювали в безпечні місця, будуть під захистом відповідальних осіб до возз’єднання з родиною», - народний депутат України, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Ірина Борзова.

докладніше
23 травня 2022, 18:34

Народний депутат України, Голова Комітету з питань молоді і спорту Андрій Кожем'якін про питання щодо затвердження Указу Президента про продовження мобілізації.


 "Сьогодні у нас воюють з ворогом у Збройних Силах України більш як 700 тисяч чоловік, але я знаю, що більш як 150 тисяч уже воюють або готові воювати в спротиві або в партизанському русі", - сказав А. Кожем'якін.

посилання
23 травня 2022, 18:08

«Треба зробити все необхідне, щоб відновити чемпіонат країни», - інтерв'ю народного депутата України, секретаря Комітету з питань молоді і спорту, почесного члена УЄФА Григорія Суркіса.

докладніше
23 травня 2022, 16:21

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту звертається до країн «великої сімки», членів Європейського Союзу щодо невідкладного запровадження нового пакету санкцій проти російської федерації, насамперед, щодо відмови від купівлі російського палива.

докладніше
23 травня 2022, 13:26

«Останній мій пост щодо допуску росіян до роботи у сесії МОК набув значного резонансу у ЗМІ та серед спортивної спільноти. Тому вважаю за потрібне додатково роз’яснити ситуацію, щоб не було якихось двояких трактувань чи маніпуляцій», - народний депутат України, голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха.

докладніше
23 травня 2022, 11:44

В загальному заліку наша команда українських спортсменів посіла 7 місце в змаганнях у Всесвітній Гімназіаді 2022 у Франції.

докладніше
23 травня 2022, 10:47

"Манчестер Сіті" став переможцем Англійської Прем‘єр-ліги — український футболіст Олександр Зінченко не стримав сліз від трофея, обгорнутого прапором України.

посилання
23 травня 2022, 09:05

Народний депутат України, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Ірина Борзова: «Україна вдячна Польщі та її народу за потужну підтримку».

докладніше
22 травня 2022, 19:49

Народний депутат України, Голова Комітету з питань молоді і спорту Андрій Кожем'якін поділився своїми враженнями від виступу Президента Польщі у Верховній Раді України.

посилання
22 травня 2022, 19:05

Народний депутат України, заступник Голови Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан: "З огляду на продовження російської агресії та необхідності зміцнення обороноздатності України, на сьогоднішньому засіданні ВРУ народні депутати підтримали низку законів".

докладніше
21 травня 2022, 17:02

УЄФА позбавить Росію право проводити Суперкубок-2023.

докладніше
21 травня 2022, 15:58

"Росіяни Олена Ісінбаєва і Шаміль Тарпіщев були допущені до сесії Міжнародного олімпійського комітету", - заявляє голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха.

докладніше