12 травня 2022, 11:50

Українські дефлімпійці і далі б’ють рекорди Дефлімпіади – вже маємо 110 медалей!

За 11 травня Україна виборола 7 високих нагород, серед яких – 1 золота, 1 срібна та 5 бронзових медалей.

Першою медаллю була неймовірна бронзова нагорода бадмінтонного дуету - Губаньова Богдана - Черноморова Софія. Це перша нагорода у бадмінтоні за всі роки виступу України в Дефлімпійських іграх! Цікаво, що однією із володарок цієї бронзи стала наймолодша спортсменка збірної - 15-річна Софійка, яка вписала своє ім’я в історію українського спорту. Саме цією медаллю і закінчився виступ нашої збірної з бадмінтону, і ця медаль по праву важить як золота для усіх нас.

Досить вдало виступили спортсмени з греко-римської боротьби, завоювавши 3 високі нагороди та, по суті, завершивши змагання у цьому виді спорту:

Ященко Роман - золота медаль (вагова категорія 82кг)

Бутенко Віталій - бронзова медаль (вагова категорія 60кг)

Косов Андрій - бронзова медаль ( вагова категорія 97кг)

Вже 13 травня розпочнуться змагання із вільної боротьби, отож продовжимо свої вболівання за збірну!

У кульової стрільби бронзова нагорода у вправі малокаліберна гвинтівка 50 м ( 3 позиції). володарем почесної «бронзи» став Костик Олександр. В українських дефстрілків – 10 нагород. Завтра - прикінцевий день у кульовій стрільбі на Дефлімпіаді.

Теніс настільний підвів змагальну риску 2 високими нагородами. А загалом тенісна команда України – на першому місці серед інших країн-учасниць з 10 медалями.

Переможицями стали:

Завіновська Карина– срібна медаль

Будник Роксолана - бронзова медаль

У пляжному волейболі без змін: українці (команди Україна 1 та Україна 2) перемогли команди Німеччини та Австрії з однаковісінькими рахунками 2:0.

Волейбол (чоловіки) - перемогли команду Франції з рахунком 3:0 та вийшли у фінал за 1 місце проти Туреччини.

Баскетбол (чоловіки) - Україна перемогла команду Венесуели з рахунком 82:72. На жаль, жіноча команда з волейболу програла у півфіналі команді Італії. 13 травня відбудеться гра за 3 місце.

Дефлімпіада добігає кінця… Багато перемог вже позаду, багато команд завершили і завершують свої виступи. Та національна дефлімпійська збірна команда України, попри те, що вже багато медалей завойовано, бореться у кожному виді спорті за перемогу!

Загалом - 110 медалей, з яких - 48 золотих, 30 срібних та 32 бронзові! І звісно – перше місце на цих Літніх Дефлімпійських іграх!

Завтра з ранку нас чекає півфінал із футболу Україна - Туреччина, продовжаться змагання у пляжному волейболі (жінки, півфінали), у спортивному орієнтуванні, кульовій стрільбі та легкій атлетиці.

Побажаємо успіхів нашим спортсменам!

 

Слава Україні!

Переможемо!