«Мій перший і, сподіваюсь, не останній візит до Вашингтону (США) виявився достатньо плідним на зустрічі», - народний депутат України, перший заступник Голови Комітету з питань молоді і спорту Жан Беленюк.

01 серпня 2022, 12:07

 

Жан Беленюк зазначає, що за один день вдалося познайомитися з секретарем округу Колумбія Кимберлилі Бассет, відвідати відкриття фотовиставки, присвяченій війні рф проти України, що проходить у Конгресі США, на якій був присутній сенатор штату Делавер Крістофер Кун (в розмові з’ясувалося, що його сім’я борці не в першому поколінні, боротьба єднає).

Також Жан Беленюк зустрівся із співголовою Українського Кокусу Палати Представників Конгресу США М. Каптур, яка з 1973 року в конгресі та весь час займається питаннями України, оскільки має українське коріння, подарував їй сувенірну монету з зображенням українського богатиря Івана Піддубного та розповів, що ми боремося за повернення можливості проведення міжнародного турніру на честь Івана Максимовича в Україну, наразі його досягнення і турнір цинічно (як завжди) намагається приватизувати рф.

Під кінець дня, Жан Беленюк зустрівся із заступником помічника Держсекретаря США Дереком Хоганом та відвідав театру відомого темношкірого актора Aйри Олдріджа, який товаришував з нашим Кобзарем, Тарасом Шевченко.

«На усіх зустрічах головною темою була війна в Україні, наша потреба в озброєнні та підтримці економіки! Окремо підіймав питання надання можливості нашим спортсменам у цей непростий час тренуватися на базі розвиненої спортивної інфраструктури міст США. Гарний реалізований кейс – запрошення національної збірної команди з боротьби губернатором штату Індіана Еріком Голкомбом, оскільки американці сприймають українців дуже позитивно та готові усіляко підтримувати. Впевнений, що усі плани мають серйозний потенціал на втілення і плідну співпрацю!», - каже Жан Беленюк.

Все буде Україна!