Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту!

09 вересня 2022, 14:05

 

Шановні спортсмени, тренери та спортивні фахівці!

 

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту та його Секретаріат щиро вітають всіх вас з професійним святом – Днем фізичної культури і спорту, який цього року розфарбований у переможні кольори ХІ Всесвітніх Ігор в Бірмінгемі та Європейського юнацького Олімпійського фестивалю в Банська-Бистриці!

Кожна з понад 1600 медалей престижних міжнародних змагань, завойованих в дні повномасштабної війни нашої держави з російським агресором, в черговий раз підняли нашу державу на рівень кращих спортивних держав світу і довели незламну силу духу видатних синів і дочок України, які в запеклій боротьбі вибороли повагу усього спортивного світу.

 

Перемоги наших спортсменів на чемпіонатах Європи та світу є яскравим свідченням того, що фізична культура і спорт є справжнім символом молодості, мужності, патріотизму і переможного духу українського народу, його впевненого руху у майбутнє.

Більше 100 талановитих українських спортсменів та спортсменок загинули на полі бою, захищаючи зі зброєю в руках, незалежність та територіальну цілісність нашої держави від російських загарбників у імперіалістичній, нічим невиправданій, загарбницькій війні.

В цей святковий день члени Комітету та Секретаріату щиро вітають кожного спортсмена та кожного прихильника здорового способу життя в нашій країні і бажають всім вам здоров’я, миру, віри в свої сили, незламного духу та майбутніх перемог в ім’я рідної України, як на полі битви з нацистською росією, так і на змагальних майданчиках!

Слава Україні!

Слава героям українського спорту!

 

 

Народні депутати України – члени Комітету,

працівники Секретаріату Комітету