На щиті з війни повернулися 160 футбольних фанів, - Українська футбольна Прем'єр-ліга вшанує пам'ять загиблих і збиратиме кошти.

15 березня 2023, 18:33

 

На сайті української футбольної Прем'єр-ліги (УПЛ) зазначається: «Ми хочемо вкотре наголосити, що всі ми — члени однієї великої української футбольної сім’ї, а сім’ю, як відомо, не полишають у біді».

Українська Прем’єр-Ліга спільно з фондом «Трибуна Героїв» ініціює всеукраїнську гуманітарну акцію на підтримку сімей загиблих воїнів, які у мирному житті були членами фанатського руху українських клубів.

Футбольна родина, кожен вболівальник і футболіст, кожен працівник клубів, кожен футбольний журналіст не забувають і шанують пам’ять своїх найкращих синів, які віддали життя за свободу і незалежність нашої Держави.

«Наша футбольна родина завжди поруч, щоб втішити та полегшити біль втрати рідними полеглих Героїв», - наголошує УПЛ.

Започатковується нова традиція — проведення «Туру пам’яті», в рамках якого заплановано масштабний збір коштів, церемонії вшанування полеглих Героїв та відвідини матчів сім’ями загиблих воїнів. Першим «Туром пам’яті» буде 18-й тур VBET Ліги.

Всі матчі розпочинатимуться з хвилини мовчання на честь більш ніж 160 футбольних фанатів, що повернулися з війни «на щиті».

Кожен вболівальник під час матчу, і кожен футбольний клуб зможе долучитись до проведення «Туру пам’яті» в рамках збору коштів для сімей полеглих фанатів.

«Сподіваємось, що наша гуманітарна ініціатива стане шанобливою традицією не тільки в УПЛ, і згодом «Тури пам’яті» пройдуть у багатьох чемпіонатах Європи», - зазначається на сайті Української футбольної Прем'єр-ліги.

 

Джерело: Українська футбольна Прем'єр-ліга