29 серпня 2023 року відбулося засідання Керівного комітету Рамкової програми співробітництва в сфері молодіжної політики між Міністерством молоді та спорту України та Радою Європи на 2021-2025 роки.

30 серпня 2023, 14:05

У засіданні взяло участь керівництво Мінмолодьспорту, зокрема заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков та заступник Міністра молоді та спорту України Владислав Яцук.

Андрій Чесноков від імені Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта подякував Раді Європи за довготривалу підтримку України у реалізації державної політики у сферах молоді та спорту, а також окремо відзначив рішення Спільної ради з питань молоді, згідно з яким Європейський молодіжний фонд оголосив спеціальний конкурс на підтримку молоді з України.

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції наголосив на важливості співпраці між Україною та Радою Європи в молодіжній сфері в кількох вимірах: в рамках програм співробітництва між Мінмолодьспортом та Радою Європи в молодіжній сфері, в рамках проекту «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» та в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2023-2026 рр. та поінформував про діяльність, яку проводить Міністерство щодо реалізації Національної молодіжної стратегії та інших стратегічних та програмних документів.

Заступник Міністра молоді та спорту Владислав Яцук подякував за підтримку Радою Європи української молоді та спільну діяльність, яка здійснюється в Україні з метою розвитку молодіжної роботи та забезпечення участі молоді у суспільному житті і відновлення країни, у тому числі у відновленні діяльності молодіжної інфраструктури.

За результатами засідання Керівного Комітету погоджено дворічний План заходів, який включатиме, серед іншого: заходи щодо підтримки молоді в умовах збройних конфліктів і надзвичайних ситуацій, доступу молоді до якісної молодіжної роботи та неформальної освіти в зонах конфлікту.