Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту!

08 вересня 2023, 16:18

 

Шановні спортсмени, тренери та спортивні фахівці!

 

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту щиро вітає всю спортивну родину з нашим професійним святом!

Перемоги наших спортсменів на Всесвітній літній Універсіаді в китайському Ченду, на XVII літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в словенському Маріборі, на чемпіонатах світу та Європи  є яскравим свідченням того, що фізична культура і спорт є справжнім символом мужності і переможного духу українського народу

Кожна з понад 3900 медалей престижних міжнародних змагань, завойованих в дні повномасштабної війни нашої держави з російським агресором, в черговий раз підняли нашу державу на рівень кращих спортивних держав світу і довели незламну силу духу видатних синів і дочок України, які в запеклій боротьбі вибороли повагу усього спортивного світу.

Майже кожний день в честь гучних перемог наших спортсменів в різних куточках світу лунає гімн України, прославляючи нашу велику державу.

Менше року лишається до Олімпійських Ігор в Парижі. Світ в очікуванні яскравих спортивних баталій, а українці - в передчутті ваших сходжень на олімпійські п’єдестали.

Більше 300 талановитих українських спортсменів та тренерів загинули на полі бою, захищаючи зі зброєю в руках, незалежність та територіальну цілісність нашої держави від російських загарбників у імперіалістичній, нічим невиправданій, загарбницькій війні. Вічна їм пам’ять!

В цей святковий день члени Комітету щиро вітають кожного спортсмена та кожного прихильника здорового способу життя в нашій країні і бажають всім вам здоров’я, миру, віри в свої сили, незламного духу та майбутніх перемог в ім’я рідної України, як на полі битви з нацистською росією, так і на змагальних майданчиках!

Слава Україні!

Слава героям українського спорту!

 

Народні депутати України –

члени Комітету з питань молоді і спорту