В німецькому Дюссельдорфі стартували Invictus Games Dusseldorf 2023 – Ігри нескорених, - інформує народна депутатка України, голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха.

11 вересня 2023, 10:28

 

Україна вже вчетверте представлена потужною командою наших ветеранів.

Нескорені захисники беруть участь у всіх видах спорту. Вже  маємо перші перемоги - Вадим Мазніченко завойовує бронзу, а Володимир Гера – срібло у штовханні ядра.

Ольга Саладуха вітає переможців, а усім спортсменам бажає натхнення, бадьорості духу та завоювання тих трофеїв, на які ви націлені.

«Invictus Games вкотре доводять, що спорт  ветеранів є важливим засобом реабілітації воїнів і його розвиток в Україні особливо на часі.

В лютому 2022 року напередодні повномасштабного вторгнення парламент ухвалив законопроект за моїм співавторством про спорт ветеранів.  Тепер він офіційно визнаний, а центральні органи влади зобов’язані його розвивати і підтримувати.

Важливо будувати інфраструктуру та проводити персональну роботу з кожним захисником і долучати до спорту тих, хто має бажання та хист.

Здобувши перемогу на полі бою, українські ветерани обов’язково прославлять себе на спортивних аренах світу. Ми дякуємо та пишаємося кожним і кожною!», - зазначила народна депутатка України.