Повідомлення

Перейти до розділу
28 липня 09:00
Колектив Комітету вітає з Днем народження заступника керівника секретаріату Комітету Юрія Молоканова! докладніше
27 липня 12:24
Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту нагадує, що прийом документів на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2020 році закінчується 31 серпня 2020 року. докладніше
09 червня 13:35
Позаштатні консультанти Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту (станом на 09.06.2020 р.) посилання...
05 червня 11:34
Склад підкомітетів Комітету з питань молоді і спорту (станом на 09.06.2020 р.) докладніше
10 серпня 11:04
Члени Комітету з питань молоді і спорту та його секретаріат вітають Голову Комітету Андрія Кожем'якіна з перемогами в одиночному та парному разрядах на чемпіонаті України з тенісу серед ветеранів в категорії 55+.


докладніше
31 липня 13:18
Звіт про роботу Комітету з питань молоді і спорту протягом третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання докладніше
24 липня 14:32
«23 липня у м. Хмельницькому відбулося виїзне засіданні підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності за участі народних депутатів України з Хмельницької області» - голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха.
докладніше
23 липня 17:25
Чемпіонка світу, харків'янка Ганна Ушеніна стала переможницею Гран-прі ФІДЕ зі швидких шахів «Women's Speed Chess Championship». докладніше
22 липня 16:04
План роботи Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту на період четвертої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання посилання...
21 липня 12:14
Сьогодні свій день народження святкує головний консультант Комітету з питань молоді і спорту Наталія Когут! докладніше
17 липня 16:54
Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стягнення аліментів на утримання дитини, (реєстр. № 3339). докладніше
17 липня 15:34
Комітет з питань молоді і спорту рекомендував Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо звільнення від адміністративної відповідальності осіб за несвоєчасне подання заяви про державну реєстрацію народження дитини, яка народилась на тимчасово окупованих територіях України), (реєстр. № 3714). докладніше
06 грудня 2019, 19:27

З 6 по 8 грудня 2019 року відбувся візит депутатів Великих Національних Зборів Туреччини до Верховної Ради України.

 

6 грудня відбулася зустріч членів Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини. У зустрічі від Верховної Ради

України взяли участь  Голова Комітету з питань молоді і спорту Андрій Кожем’якін, заступники Голови Комітету Анатолій Костюх та Василь Мокан, секретар Комітету Григорій Суркіс, голова підкомітету з питань фізичної культури та масового спорту Георгій Мазурашу,   народні депутати України Грищук Роман, Умєров Рустем, Пасічний Олександр, Кісе Антон та керівник Апарату Верховної Ради України В’ячеслав Штучний.

Голова Комітету з питань молоді і спорту Андрій Кожем’якін у своєму вступному слові привітав членів делегації Великих Національних Зборів Туреччини, які перебували в Україні з триденним візитом і пообіцяв, що зробить все від нас залежне, щоб всі дні перебування пройшли в теплій і гостинній атмосфері.

А. Кожем’якін зауважив, що Україна зацікавлена в розвитку українсько-турецького партнерства, спрямованого на досягнення вагомих конкретних результатів в інтересах наших держав. Підкреслив, що важливу роль у формуванні клімату політичних відносин між Україною та Туреччиною відіграє співробітництво між парламентами обох країн. У цьому контексті необхідно зазначити, що розвиток міжпарламентського діалогу має відбуватися не тільки під час офіційних заходів: форумів, конференцій, комісій тощо, а й в ході неформальних двосторонніх зустрічей, таких як проведення спортивних змагань та турнірів.

Андрій Кожем’якін поінформував про роботу Верховної Ради України і представив крім присутніх на засіданні народних депутатів, та легендарних гравців українського футболу: Андрія Бібу, Володимира Мунтяна, Володимира Безсонова, Івана Яремчука та Олександра Заварова.

Він також підкреслив, що Олександр Заваров є граючим тренером збірної з футболу українського Парламенту.

А.Кожем’якін нагадав, що перша зустріч між нашими командами відбулася у 2013 році і відтоді ці зустрічі відбуваються регулярно.

Голова Парламентського спортивного клубу Великих Національних зборів Туреччини Адем Татлі, який очолює Турецьку делегацію подякував за запрошення і теплий прийом і представив учасників Турецької делегації – депутатів, які візьмуть участь у футбольному матчі.

Він висловив переконання: «Не залежно від результату гри, переможе дружба».

Керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний, який також візьме участь у товариському футбольному матчі між збірними командами депутатів Верховної Ради України та депутатів Великих Національних Зборів Туреччини,  подякував турецькій стороні за візит, побажав гарного перебування в Україні і гарного настрою під час гри.

«Окрім робочих наших зустрічей і візитів, спортивні візити і обмін на таких напрямках, є найважливішими для людського спілкування і розуміння», - зазначив В’ячеслав Штучний і наголосив: «Переможе дружба».

Під час зустрічі також виступили співголови депутатської групи міжпарламентських зв’язків з Турецькою Республікою Рустем Умєров і Роман Грищук.

Вони поінформували, що група дружби була створена тиждень тому і це перша зустріч з парламентаріями Туреччини.

Народні депутати України подякували за участь у матчі і підкреслили, що це так само важливо, як і політичні контакти між парламентами двох країн.

Капітан збірної з футболу українського парламенту народний депутат Олександр Пасічний побажав депутатам обох країн: «Сказати все завтра на футбольному полі».

Депутати Великих Національних Зборів Туреччини подякували за організацію матчу і зізналися у великій любові до України.

«Україна і Туреччина у багатьох питаннях діють спільно і це схвалює громадськість Туреччини, а завтрашній матч посилить цю думку», - підкреслили члени делегації.

Турецька сторона висловила сподівання, що футбольна збірна українського Парламенту також відвідає Туреччину.