Матеріали засідання Комітету від 14 травня 2024 року

Опубліковано 29 квітня 2024, о 17:29
 Порядок денний:

1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт» (щодо вдосконалення діяльності спортивних клубів), (реєстр. № 11199, н.д. Кожем'якін А.А. та інші).

2. Про пропозиції Міністерства молоді та спорту України щодо внесення змін до Закону України «Про основні засади молодіжної політики» на підставі підсумків моніторингу практики застосування та ефективності його положень.

3. Про забезпечення житлом молоді за програмами, які реалізуються Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву, відповідно до Законів України, в тому числі в рамках реалізації норм Закону України "Про основні засади молодіжної політики".

4. Проект Закону про внесення змін до статті 19 Сімейного кодексу України щодо вимог до висновку органу опіки та піклування, (реєстр. № 11108, н.д. Мороз В.В. та інші).

5. Проект Закону про внесення змін до статті 171 Сімейного кодексу України щодо сприяння у врахуванні думки дитини у справах, що стосуються її інтересів, (реєстр. № 11110, н.д. Мороз В.В. та інші).

6. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку волонтерства серед здобувачів освіти, (реєстр. № 11159, н.д. Грищук Р.П. та інші).

7. Про затвердження Рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань молоді і спорту на тему: «Шляхи вдосконалення законодавчого забезпечення молодіжної політики в Україні на підставі підсумків моніторингу практики застосування та ефективності його положень».

8. Різне.

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку