![](/images/2016-05-23_00001.jpg)
Комітет щиро вітає Вас з професійним святом – Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!
27 вересня – Всесвітній день туризму, який святкується вже протягом 37 років. Тема цього року: «Сталий туризм — інструмент для розвитку» і це надзвичайно актуально для всього світу, а для України особливо.
Туризм – це потужний інструмент економічного розвитку і ми не повинні втрачати ті можливості, що нам дає туризм
![](/images/2015-07-09_00003.jpg)
для розвитку держави. Туризм не тільки дає прямі інвестиції в економіку, але й доводить переконливо іноземцям, що Україна – перспективна країна для інвестицій, для відпочинку та подорожей.
Останнім часом ми спостерігаємо позитивну динаміку зростання кількості туристів та подорожуючих в Україні, а впровадження безвізового режиму більше допоможе розвитку туристичної галузі в нашій державі.
![](/images/2016-05-23_00002.jpg)
Туризм сприяє консолідації української нації, культурним обмінам всередині держави, дозволяє пізнавати українську культуру у всій її глибині та різноманітності.
Тож бажаємо всім прихильникам подорожей яскравих вражень, цікавих зустрічей та приємних подорожей.
З повагою
Голова Комітету А. ПАЛАТНИЙ