Основним в порядку денному стояло питання щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у сфері фізичної культури і спорту.
Відкриваючи засідання колегії, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов прозвітував учасникам колегії про стан справ з кадровим забезпеченням сфери фізичної культури та спорту. Наголосив на тому, що особливої уваги потребує підготовка кадрів зі спортивної медицини. (Довідка Міністерства молоді та спорту України додається).
![](/images/2019-04-04_00014.jpg)
Під час свого виступу народний депутат України, перший заступник Голови Комітету Микола Величкович звернув увагу учасників засідання колегії на розвиток освіти та підготовку кадрів у сфері фізичної культури та спорту.
«Адже не так важливо скільки спортсменів у навчальному закладі, набагато важливіше якість майбутніх фахівців, які будуть працювати в сфері фізичної культури і спорту та розвивати її. З’являються нові види спорту, а чи є у нас фахівці? Саме від якості освіти залежить на якому рівні фізична культура і спорт буде завтра», - підкреслив М. Величкович.
Поряд з цим, Микола Романович зазначив, що змін та вдосконалення потребує Закон України «Про фізичну культуру і спорт», зокрема в частині розвитку не тільки дорослих спортсменів-осіб з інвалідністю, а і дітей, які потребують підтримки та поінформував учасників колегії, що Комітет разом із президентом Національного комітету спорту інвалідів України Валерієм Сушкевичем працюють над тим, щоб відповідні зміни були внесені в Закон України «Про фізичну культуру і спорт».
У
засіданні колегії також взяли участь: президент Національного комітету спорту
інвалідів України Валерій Сушкевич, ректори вищих навчальних закладів, президенти
федерацій, голови фізкультурно-спортивних товариств та інші представники
спортивної громадськості.
Інформаційно – аналітичні матеріали до питань порядку денного засідання колегії: