![](/images/dsc0381710102019 мокан.png)
Заступник Голови Комітету - голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Василь Мокан у приймальні Верховної Ради України прийняв п’ять відвідувачів з міста Києва.
До народного депутата України звернулися пенсіонери, ветеран праці та робітник.
Під час особистого прийому відвідувачі порушували питання: молоді, фізичної культури і спорту; забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян, запобігання дискримінації; діяльності Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України; сімейної та гендерної політики, захисту прав дітей; діяльності об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин; комунального господарства.
![](/images/diagrama10102019 мокан 3.png)