Повідомлення

Перейти до розділу
30 травня 15:33
НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧИМО! "ЯНГОЛИ СПОРТУ"
Реквієм за загиблими українськими спортсменами

посилання...
26 лютого 17:41
Підтримуємо Українську Армію! (єПідтримка) докладніше
04 серпня 15:47
«Спільно з 66-ма колегами по парламенту зареєстрували проект Постанови про звернення до ООН, Єврокомісії, Європарламенту, Ради Європи, ОБСЄ та їх парламентських асамблей, урядів та парламентів держав світу з проханням не визнавати організацію та проведення окупаційною владою рф псевдореферендумів та тимчасово окупованих територіях», - каже народний депутат України, голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха. докладніше
04 серпня 10:10
Проект Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: II Фаза» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України запрошує представників та представниць молодіжних центрів та молодіжних організацій взяти участь у навчальному триптиху «Участь молоді: від власного досвіду до планування змін у молодіжній роботі задля посилення участі молоді». докладніше
03 серпня 14:31
Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту вимагає невідкладно визнати російську федерацію державою – спонсором тероризму та притягнути її до відповідальності за воєнні злочини та геноцид українського народу. докладніше
03 серпня 09:38
«Українські спортсмени воюють на фронті у лавах ЗСУ за свободу і незалежність України, а в тилу активно волонтерять і збирають кошти для допомоги нашим воїнам», - народний депутат України, заступник Голови Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан. докладніше
02 серпня 13:43
Стартує друга хвиля проекту «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України»,- повідомляє Міністерство молоді та спорту України. докладніше
01 серпня 14:13
Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт: «Цього року українські спортсмени вже вибороли 1187 медалей» докладніше
01 серпня 12:07
«Мій перший і, сподіваюсь, не останній візит до Вашингтону (США) виявився достатньо плідним на зустрічі», - народний депутат України, перший заступник Голови Комітету з питань молоді і спорту Жан Беленюк. докладніше
01 серпня 10:41
Спортивні перемоги і дипломатія та як реформувати спорт – інтерв'ю з Ольгою Саладухою посилання...
16 грудня 2021, 11:45

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту заслухав доповідь Міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта «Про хід підготовки національної збірної команди України до ХХІV зимових олімпійських ігор 2022 року.

 

Під час доповіді на засіданні Комітету 15 грудня цього року Міністр молоді та спорту України – Вадим Гутцайт зазначив, що потенційно в Олімпіаді зможуть взяти участь до 44 спортсменів.

Станом на сьогоднішній день наша країна отримала 34 ліцензії в 9 видах спорту, але за словами Вадима Гутцайта у нас є шанс отримати ще 10 ліцензій, і у підсумку будемо мати можливість змагатися у 12 видах спорту.

«Зокрема, ми точно будемо змагатися в біатлоні, лижних гонках, фігурному катанні, шорт-треку, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фристайлі», - підкреслив Міністр.

Крім того, Вадим Гутцайт зазначив, що на зимові види спорту (в тому числі на олімпійську підготовку) в 2019-2021 роках витрачено 329,2 млн грн. Причому, в поточному році на олімпійську підготовку спрямували 75,3 млн. грн. сказав він.

Під час обговорення цього питання, члени Комітету висловили

побажання Національному олімпійському комітету України і профільному Міністерству врахувати помилки недавнього минулого, зокрема звернули увагу Міністра на питання принципу формування офіційної команди, у першу чергу, щодо співвідношення тренерів до спортсменів, щоб уникнути проблем, які були під час Олімпійських Ігор у Токіо.

Керівництво Міністерства з представниками Національного олімпійського комітету запевнили, що всі проблемні питання будуть вирішені.

Крім цього, важливі питання виокремив у своєму виступі радник

президента Національного олімпійського комітету – Микола Костенко. «Не вирішено два дуже важливих питання: хто буде перевізником наших спортсменів до Пекіну та як допінг-офіцерам взяти проби у наших спортсменів, які переважно не знаходяться в Україні, а закордоном» - зазначив він.

 

Народні депутати - члени Комітету взяли інформацію Міністерства до відома та висловили сподівання, що всі проблемні питання будуть вирішені Міністерством та Національним олімпійським комітетом і українська збірна вдало виступить на Олімпійських іграх в Пекіні та поповнить скарбницю медалей.

 

Детальніше у відео, яке Комітет опублікує згодом…