![](/images/whatsapp image 2022-04-13 at 11.03.57.jpeg)
За кошти НОСУ, зібрані завдяки підтримці скаутів усього світу, були придбані продукти першої необхідності. Вони вже розповсюджуються волонтерами та дорослими лідерами серед внутрішньо переміщених осіб, які приїжджають в Київ з різних областей.
Окремі представники скаутських об’єднань у різних містах по всій Україні доставляючи ліки, засоби гігієни та їжу, скаутам і звичайним громадянам.
![](/images/whatsapp image 2022-04-13 at 11.04.16.jpeg)
Дорослі лідери скаутського Об’єднання «Скаути Дніпра» допомагають у Центрі гуманітарної допомоги біженцям та переселенцям з Маріуполя, Харкова, Волновахи, Горлівки й інших міст. У цьому центрі люди, які вимушено покинули своє житло, мають змогу отримати харчові набори, одяг та речі першої необхідності.
Скаутське Об’єднання «Відрада» разом з фондом LHSI "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я" запустили спільний проєкт «Кібербезпека для підлітків»,
![](/images/whatsapp image 2022-04-13 at 11.04.38.jpeg)
аби максимально допомогти дітям пережити цей непростий час та навчити їх свідомо користуватися соціальними мережами.
«Скаути та дорослі лідери НОСУ прагнуть миру і роблять усе можливе, аби допомогти нашій країні!»,- наголосила Ірина Борзова.