Ще 12 медалей вибороли дефлімпійці, серед яких 3 золоті, 6 срібних та 3 бронзові. А загалом – 89 нагород України– 42 золотих, 22 срібні та 25 бронзових.

У стрільбі кульовій золоту нагороду виборола Афонченко Інна у вправі малокаліберний пістолет, 25 м. Це вже 3 золота медаль спортсменки. А загалом в команди стрілків 6 високих нагород.

Настільний теніс поповнив скарбничку України 4 медалями: 1 золота, 2 срібні та 1 бронзова, а в цілому - 8 медалей. Сьогодні спортсмени змагались у парних розрядах (чоловіки та жінки), і це вже був прикінцевий день парних поєдинків.

Наші чемпіони та призери:

Васильєва Марія та Ходько Юлія – золота нагорода

Завіновська Катерина та Будник Роксолана – срібна медаль

Велієв Антон та Кузьменко Григорій – срібна медаль

Овчаренко Максим та Закладний Геннадій - бронзова нагорода

Золоту та срібну медалі вибороли наші легкоатлети, а загалом - 6 високих нагород за два змагальні дні.

Кіняйкіна Крістіна – золота нагорода у бігові на 400м, а у Куприч Соломії – друге місце. На жаль, не вдалось Юлії Шаповал стати третьою, ми могли б мати увесь подіум український.

І фінальну крапку сьогодні поставила національна дефлімпійська збірна команда з плавання, щоправда, без золотої нагороди, але з 3 срібними та 2 бронзовими нагородами. А загалом команда виборола перше місце серед збірних команд з плавання з результатом у 29 медалей.

Срібні медалі завоювали:

Султанов Ілля - 50 м вільним стилем

Тарасенко Дар’я – 50 м батерфляєм

естафета 4х100 м комплексним плаванням мікст - Кремляков Владислав, Коломієць Олексій, Махник Аніта, Терещенко Ірина.

Бронзові медалі вибороли:

Якубовський Ростислав – 200 м батерфляєм

Терещенко Ірина – 50 м батерфляєм.

Завтра, 10 травня – день чвертьфіналів на Дефлімпіаді: у баскетболі, волейболі, футболі. Ну і продовжує змагатись бадмінтон, зранку гонка у велоспорті, спортивне орієнтування орієнтуватиметься в джунглях (середня дистанція), легка атлетика та кульова продовжуватимуть змагання, а настільний теніс завтра розпочне одиночні поєдинки, і вперше на татамі Дефлімпіади-2021 вийде греко-римська боротьба.

Вболіваємо за всіх! Переможемо! Все буде Україна!