І знов у національної дефлімпійської збірної команди України чергова і дуже прогнозована сенсація: 12 травня, Україна перетнула рубіж 50 золотих нагород.

А загалом у збірної у підсумку 116 медалей, серед яких – 51 золота, 31 срібна та 34 бронзові нагороди. Ну і звісно - беззаперечне перше місце на Дефлімпіаді

За 12 травня дефлімпійці України вибороли 6 високих нагород: 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

В орієнтуванні знову шквал нагород на довгій дистанції – 2 золоті, 1 срібна та 1 бронзова медалі:

Жінки:

Федосєєва Ганна – золота нагорода

Андросович Ганна - бронзова медаль

Чоловіки:

Санькін Олександр - золота нагорода

Ніколаєнко Руслан – срібна медаль

Загалом у команди орієнтування 18 високих нагород. І вже завтра – прикінцевий день змагань.

Золотою та бронзовою медалями завершила змагання стрільба кульова. Загалом у доробку збірної – 12 високих нагород.

Золото виборола Ликова Віолета у малокаліберній гвинтівці з 3 позицій, у Фоміна Сергія – бронзова медаль у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета, 25 м.

Збірна команда з футболу вийшла у фінал, перемігши з рахунком 2:0 команду Туреччини. Фінальна гра Україна-Франція відбудеться у прикінцевий день Дефлімпіади – 15 травня, о 14:00 за часом Бразилії.

Сьогодні нас чекають фінали у баскетболі (чоловіки гратимуть з командою США), волейболі (чоловіки гратимуть з командою Туреччини, а жінки – з Японією) та 7 фіналів у легкій атлетиці (метання диску, потрійний стрибок, 400 м з бар’єрами, біг 200 м, естафети 4х100 м.)