Повідомлення

Перейти до розділу
30 травня 15:33
НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧИМО! "ЯНГОЛИ СПОРТУ"
Реквієм за загиблими українськими спортсменами

посилання...
26 лютого 17:41
Підтримуємо Українську Армію! (єПідтримка) докладніше
24 червня 15:52
«Навіть під час війни рухова активність продовжується!», - народний депутат України Георгій Мазурашу представив Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту на «Олімпійському дні 2022» в місті Чернівці. докладніше
24 червня 15:47
Народний депутат України, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Ірина Борзова розповіла про народження офіцерської родини військових медиків в місті Вінниці. докладніше
24 червня 15:27
«Консолідоване рішення Європейської Ради зробити нашу державу кандидатом на вступ в ЄС - віхова подія в історії Незалежної України», - народний депутат України, заступник Голови Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан. докладніше
23 червня 21:36
УКРАЇНА – КАНДИДАТ У ЧЛЕНИ ЄС! докладніше
23 червня 16:03
ВІТАЄМО ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ докладніше
23 червня 13:20
КОЛЕКТИВ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ МОЛОДІ І СПОРТУ ВІТАЄ З МІЖНАРОДНИМ ОЛІМПІЙСЬКИМ ДНЕМ! докладніше
22 червня 18:03
Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення зміни до статті 52 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо діяльності Національної лабораторії антидопінгового контролю». докладніше
22 червня 17:43
Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про антидопінгову діяльність у спорті». докладніше
21 травня 2022, 15:58

"Росіяни Олена Ісінбаєва і Шаміль Тарпіщев були допущені до сесії Міжнародного олімпійського комітету", - заявляє голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха.

 

Сам факт викликає обурення та протест. Ще більше дивує аргументація, з якою МОК дав їм «зелене світло». Мовляв, члени МОК не є представниками своєї країни для організації.

"Можливо, Комітет МОК вважає Ісінбаєву і Тарпіщева марсіанами чи якимись іншими прибульцями, але ми – українці – точно знаємо, хто вони, звідки і як до нас ставляться", - зазначає Ольга Саладуха.

Той же Тарпіщев – президент федерації тенісу рф - вже проявив себе у всій красі, сказавши що наша видатна тенісистка Еліна Світоліна «ніхто взагалі». Від представника держави, яка вбиває мирних людей, руйнує цілі міста та мародерствує, годі чекати іншого.

А Ісінбаєва взагалі є офіцером збройних сил рф. Свого часу, у 2016-му році, вона відвідувала російських військових на базі у Сирії, де захоплювалася, які вони «сильні та справжні чоловіки».

Але чому ці особи влаштовують МОК та його президента Томаса Баха?

«Цю війну розпочав не російський народ, російські спортсмени, не Олімпійський комітет росії чи члени МОК у росії», - сказав він на нещодавньому засіданні.

"Можу посперечатися! Ми усі бачили зігуючих російських спортсменів з нашивками літери Z. Ми усі чули, як вони з ентузіазмом схвалювали так звану «спецоперацію» путіна. Ми усі розуміємо, як роками російський спорт обслуговував свого тирана і його наближених, будучи частиною пропагандистської машини" - каже Ольга Саладуха.

Невже Томас Бах цього не бачить?

Ольга Саладух зазначила, що Бах все чудово розуміє. Але, на жаль, діє по інерції минулих років, коли пропагував тезу про «спорт поза політикою». На жаль, повномасштабна війна росії проти України її остаточно спростувала.

Ольга Саладуха сподівається, що на таку позицію Томаса Баха відреагує НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team .

Позиція тисяч українських спортсменів незмінна з першого дня вторгнення – повна ізоляція спорту рф та білорусі, включно з відстороненням від роботи в МОК та міжнародних спортивних федераціях усіх росіян. На цьому стоїмо й не можемо інакше!

Бо за нами правда та пам’ять про тисячі загиблих мирних людей та військових, в тому числі наших колег-спортсменів. Ми їх не зрадимо і будемо боротися до перемоги!