Повідомлення

Перейти до розділу
30 травня 15:33
НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧИМО! "ЯНГОЛИ СПОРТУ"
Реквієм за загиблими українськими спортсменами

посилання...
26 лютого 17:41
Підтримуємо Українську Армію! (єПідтримка) докладніше
24 червня 15:52
«Навіть під час війни рухова активність продовжується!», - народний депутат України Георгій Мазурашу представив Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту на «Олімпійському дні 2022» в місті Чернівці. докладніше
24 червня 15:47
Народний депутат України, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Ірина Борзова розповіла про народження офіцерської родини військових медиків в місті Вінниці. докладніше
24 червня 15:27
«Консолідоване рішення Європейської Ради зробити нашу державу кандидатом на вступ в ЄС - віхова подія в історії Незалежної України», - народний депутат України, заступник Голови Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан. докладніше
23 червня 21:36
УКРАЇНА – КАНДИДАТ У ЧЛЕНИ ЄС! докладніше
23 червня 16:03
ВІТАЄМО ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ докладніше
23 червня 13:20
КОЛЕКТИВ КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ МОЛОДІ І СПОРТУ ВІТАЄ З МІЖНАРОДНИМ ОЛІМПІЙСЬКИМ ДНЕМ! докладніше
22 червня 18:03
Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення зміни до статті 52 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо діяльності Національної лабораторії антидопінгового контролю». докладніше
22 червня 17:43
Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про антидопінгову діяльність у спорті». докладніше
23 травня 2022, 13:26

«Останній мій пост щодо допуску росіян до роботи у сесії МОК набув значного резонансу у ЗМІ та серед спортивної спільноти. Тому вважаю за потрібне додатково роз’яснити ситуацію, щоб не було якихось двояких трактувань чи маніпуляцій», - народний депутат України, голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Ольга Саладуха.

Ольга Саладуха нагадала, що 139-та сесія МОК тривала з 3-го лютого 2022 року і останнє засідання відбулося 20 травня. У своєму коментарі Ольга Саладуха зазначила про незгоду з допуском до роботи у сесії МОК одіозних росіян Шаміля Тарпіщева та Єлєни Ісінбаєвої - https://cutt.ly/UHZBBdn .

Про надання такого допуску та не виключення їх з членів МОК неодноразово заявляв Президент МОК Томас Бах. Так, на крайньому засіданні, пояснюючи продовження роботи росіян в МОК, він заявив, що згідно з міжнародним правом, покарання може поширюватися лише на тих, "хто відповідає за війну".

Також окреме відповідне роз’яснення щодо допуску до сесії МОК напередодні крайнього засідання надавала прес-служба організації, яким активно слугувалася рашистська пропаганда. Зокрема, зазначалося, що «члени МОК не є представниками своєї країни для організації. Міжнародний олімпійський комітет обирає їх, як фізичних осіб, а потім делегує як послів МОК у спортивні організації своїх країн».

Задля уникнення непорозумінь Ольга Саладуха звертає увагу на те, що не стверджувала про безпосередню участь Ісінбаєва та Тарпіщев в крайньому засіданні 139-ї сесії МОК 20 травня. Це може перевірити кожен, прочитавши її попередній пост. Вона наголошувала на самому факті їх допуску до такого засідання, роботи в рамках сесії та збереження ними посад в МОК. А чи брали вони участь чи ні – це питання другорядне (хоча сам Трапіщев відкрито заявляв про таку готовність). Тут, насамперед, важливо, що МОК продовжує толерувати присутність окремих росіян у керівництві світовим спортом, навіть таких відвертих адептів путінізму, як Трапіщев та Ісінбаєва.

«Разом з однодумцями, українською та міжнародною спортивною спільнотою, продовжуватимемо наполягати на дерусифікації світового спорту! Розраховуємо на активну підтримку НОК України. Дякуємо МОК за надані рекомендації федераціям виключати зі змагань росіян та білорусів але цього не достатньо. Жодного громадянами рф та білорусі немає бути в керівних органах спортивних організацій!», - зазначила Ольга Саладуха.

З вірою в перемогу України на всіх фронтах! Слава Україні!