Бронза у Ольги Сопіт, Аліни Полозюк, Катерини Буденко та Крістіни Петрової на юніорському чемпіонаті Європи з фехтування;

Ілля Ковтун завоював золото на брусах, срібло у вільних вправах і бронзу на перекладині; Назар Чепурний став срібним призером в опорному стрибку; Даніела Батрона посіла друге місце у вільних вправах і стала третьою на брусах на Кубку світу зі спортивної гімнастики;

29 нагород на Паралімпійських іграх у Пекіні-2022. Абсолютний рекорд для України на зимових Паралімпіадах;

Золото Михайла Кохана у метанні молота на Кубку Європи серед молоді (U-23);

Ярослава Магучих – чемпіонка світу в приміщені зі стрибків у висоту;

Марина Бех-Романчук здобула срібло чемпіонату світу в приміщенні;

Олена Костевич здобула золоту нагороду чемпіонату Європи з кульової стрільби;

Олександра Хоменець - срібло у ваговій категорії до 55 кг, Алла Белінська (до 68 кг) стала бронзовою призеркою (до 68 кг) на чемпіонаті Європи з боротьби;

Чемпіонками Європи з боротьби стали Аліна Грушина-Акобія (до 57 кг) і Тетяна Ріжко (до 65 кг), бронзовою медалісткою - Ілона Прокопевнюк (до 62 кг);

Олександр Грушин - бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьби (до 63 кг);

Владлен Козлюк - бронза ЧЄ з боротьби (до 97 кг);

Бронза українців на Кубку світу з фехтування на шпагах;

Богдан Ядов - чемпіон Європи з дзюдо (до 66 кг);

Світлана Самуляк - віцечемпіонка світу з важкої атлетики серед юніорів(до 55 кг);

Максим Домбровський - чемпіон світу з важкої атлетики серед юніорів (до 89 кг);

Богдан Гоза - абсолютний чемпіон світу з важкої атлетики серед юніорів (до 109 кг);

Збірна України - переможець Дефлімпіади (138 медалей).

Україна переможе! Україна вже перемагає!

Джерело: Національний олімпійський комітет України.