У польському Лодзі пройшли одразу п'ять фіналів за участю українських спортсменів.

Золоті нагороди для збірної України завоювали Станіслав Вадічев (фул контакт, - 71 кг), Захарія Джалілов (фул контакт, - 67 кг) та Святослав Хасюк (К-1, - 71 кг).

Срібні нагороди у доробку Івана Осіяна (К-1, - 71 кг), а також у Ентоні Джіркінса (К-1, - 75 кг).

Спортсмени Донбаського державного педагогічного університету стали переможцями в командному заліку в дисципліні фул-контакт з кікбоксингу та отримали престижний кубок змагань!

Після третього дня змагань на рахунку збірної України 5 золотих, 5 срібних та 3 бронзові медалі.

 

Вболіваємо за наших спортсменів і бажаємо нових перемог!

Повернутись до списку публікацій

Версія для друку

Ще за розділом


“НОВИНИ”

26 червня 2026 15:22
26 червня 2026 12:40
26 червня 2026 09:18
25 червня 2026 16:27
25 червня 2026 13:18
23 червня 2026 10:39
23 червня 2026 09:55
22 червня 2026 13:04
22 червня 2026 10:20
18 червня 2026 09:46